Ekmekçioğlu güven tazeledi

Ekmekçioğlu güven tazeledi
Kütahya'nın Sınırlı Sorumlu Emet Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin Olağan Mali Genel Kurulu yapıldı.

Kütahya'nın Sınırlı Sorumlu Emet Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin Olağan Mali Genel Kurulu yapıldı.

Kooperatifin toplantı salonunda yapılan olağan mali genel kuruluna çok sayıdaki kooperatif ortağı katıldı.
Genel kurulda kooperatifin 2009 yılı faaliyet raporu,hesap ve denetim kurulu raporlarının okunmasından sonra faaliyet raporu,hesap bilançosu, denetim kurulu raporlarının ibrası yapıldı. Oylama sonucu Emet Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Abdülkadir Ekmekçioğlu ve yönetimi yönetim kurulu üyelerinin oyları ile ibra edildi.
Kurulda daha sonra 2010 yılı tahmini bütçesi de okunduktan sonra kabul edildi.
Kurulda ortaklarının oyları ile yeniden güven tazeleyen Kooperatif Başkanı Abdülkadir Ekmekçioğlu yapılan olağan mali kurul sonunda şunları söyledi: '12 yıldır Sınırlı Sorumlu Emet Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin başkanlığını yapmaktayım. Bu sürede ben ve yönetim kulumuz hiçbir esnaf ve sanatkarlarım arasında ayrım yapmadık.İmkanlarımızı sonuna kadar Emet ve Hisarcık ilçelerimizdeki ortaklarımız için kullandık. Bunda sonrada kullanacağız. Her genel kurulumuzda ortaklarımızın güvenlerine mazhar olmak çok güzel bir duygu.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com