'Ekran Karşısında Ölerek Tarihe Geçmek İstemedim'

'Ekran Karşısında Ölerek Tarihe Geçmek İstemedim'
Fatih Altaylı Habertürk'teki Teke Tek programını son anda neden iptal ettiği şok sözlerle açıkladı.

Fatih Altaylı Habertürk'teki Teke Tek programını son anda iptal etmişti. Programa son anda çıkmama nedenini Altaylı bugün katıldığı programda çarpıcı bir dille açıkladı. 

Altaylı Teke Tek'in iptal nedeninin yaşadığı sağlık sorunu olduğunu itiraf etti. 

Program sunucusunun "Sizin sağlığınız iyi mi? Teke Tek'de göremedik sizi..." şeklindeki sorusuna Altaylı şöyle yanıt verdi:

"Geçen perşembe akşamı aniden rahatsızlandım. Niye rahatsızlandım? Lodos beni çok etkiliyor. Lodoslu havalarda salak gibi oluyorum. Bir kaç haftanın da üstümde ağır bir yorgunluğu var. Bir gece önce de gazeteden çok geç çıktım, sabaha kadar da uyuyamamıştım. Hayli yorgundum. Bir de akşam lodos çıkınca ani bir tansiyon problemim oldu.

Teke Tek sırasında bir tansiyon problemim oldu. Ben de böyle şeyleri pek bilmediğim için, sağlık sıkıntım da pek olmadı. Bir anda panikledim. Tansiyonum yükseldi, düştü... Ben de ekran karşısında ölerek tarihe geçmek istemedim. Panikledim kendi kendime. Doktorlar tansiyonumda ani yükselmeler olduğunu söylediler. Doktor dinlenmemi önerdi.

Hakikatten bir kaç gün dinlendim ve şu an iyiyim. Gazeteci olarak ne kadar dinlenmek mümkün bilmiyorum ama şimdilik iyiyim."

HABERTÜRK

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com