Ekşi Bu Kez Ayakkabılarını Çıkarmadı

Ekşi Bu Kez Ayakkabılarını Çıkarmadı
Kılıçdaroğlu'nun yeni Parti Meclis listesinde Basın Konseyi Başkanı, Hürriyet eski Yazarı Oktay Ekşi'nin de olduğu iddia ediliyordu. Ancak bu konuda Ekşi'ye herhangi bir bilgi gelmediği bildirildi.

Mayıs ayındaki CHP Kurultayı'nda Kılıçdaroğlu'nun salona girişini sandalyeye çıkıp alkış tutarak karşılayan gazetecilerden biri olan Oktay Ekşi, bugünkü kurultayda da yerini aldı.

BU KEZ SANDALYEYE ÇIKMADI

Oktay Ekşi bu kez, Kılıçdaroğlu'nun salona girişinde ayakkabılarını çıkararak, sandalyenin üzerine çıkmadı.

Ekşi, Kurultay'ı canlı yayınlayan NTV'den Oğuz Haksever'in “Kılıçdaroğlu'nun yeni PM listesinde sizin de olduğunuz haberleri dolaşıyor” demesi üzerine “Bu tür haberler bana da geliyor ama benim haberim yok” dedi.

Haksever'in “Listede olsaydınız, sizi arayıp haber verirlerdir herhalde” şeklindeki soru üzerine de Oktay Ekşi, “Evet, ama ben aranmadım” diye konuştu.

Oktay Ekşi'nin keyifsiz olduğu gözleniyor.

Oktay Ekşi, Mayıs ayındaki CHP kurultayında Kemal Kılıçdaroğlu'nun salona girişi esnasında ayakkabılarını çıkararak, oturduğu sandalyenin üzerine çıkıp alkış tutarken görülmüştü. Kılıçdaroğlu salona girerken sandalyenin üzerinde alkış tutan gazeteciler arasında Taraf yazarı Melih Altınok, Hürriyet yazarı Tufan Türenç de bulunuyordu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com