Ekstra önlem almayacaklar...

Ekstra önlem almayacaklar...
Eskişehirspor, lider Trabzonspor ile oynayacakları maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Avrupa Kupası hedeflerini sonuna kadar kovalayacaklarını söyledi.

Eskişehirspor, lider Trabzonspor ile oynayacakları maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Avrupa Kupası hedeflerini sonuna kadar kovalayacaklarını söyledi.

Eskişehirspor Tesisleri'nde Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdüren Eskişehirspor'a teknik direktör Bülent Uygun, Avrupa Kupası hedeflerini sonuna kadar kovalayacaklarını belirterek, 'Yirmi haftadır hep yukarılara doğru çıkmış bir Eskişehirspor takımı var. Eskişehirspor'un çıkışta olduğunu övgü ile bahsedildiğinde, diğer takımların düşüşte olduğunu söylüyorlar. Neden Eskişehirspor'un galip gelemeyen takımları hala geçmediğini söylüyorlar. Çıkış yakalamış iki takımdan biri ile maçımızı yapmışız, diğeri
ile de bu hafta oynayacağız. Bu kadar çelişkili anlatım tarzı yanlış olan düşünceyi kendi fikirleri doğrultusunda anlatmaya çalışan zihniyeti anlamış değilim. Allah'tan taraftar bilinçli ve ne olduğunu biliyor. Son maçın hakemini iyi yönetti diye görüşler belirtiliyor. Bunu oraya gelen taraftarımız daha iyi gördü ve yorumladı. Oturduğu yerden yorum yapmak ne kadar doğru bir davranış tartışılır. Baktığınızda 10. dakika Necati oyundan atılmış olsaydı 65. dakika penaltı yapma şansı yoktu. Futbol enteresan bir
oyun, dolayısıyla bir çok problemleri de onunla birlikte ister istemez maçlarda doğal olarak belli ivmelerin inişli çıkışlı olması çok normaldir. Eskişehirsporlu futbolcu kardeşlerim ellerindeki imkanlarla oyunlarını en iyi şekilde sahaya yansıtmaya çalışıyorlar. Sezon başından itibariyle bulunduğumuz konumdan yukarılara çıkmak bizim için önemli, kovalayabildiğimiz yere kadarda hedefi kovalayacağız. Son haftalardır avantajları değerlendiremesek de mücadelemizden asla geri kalmayacağız. Ligi elimizde on altı on yedi kişilik kadro ile devam ettirmeye çalışıyoruz. Takımımızın bel kemiği olarak gördüğümüz Diego'nun sakatlığı ortada. Kart cezaları ile birlikte Tello ve Pele'nin sakat olması istediğimiz sonuçları almamızı etkilese bile inandığımız yolda devam edeceğiz' şeklinde konuştu.
'TRABZONSPOR ANADOLUYA ABİLİK YAPMIŞ BİR TAKIM'
Bülent Uygun, Trabzonspor'un Anadolu'ya abilik yapmış olan bir takım olduğunu belirterek, 'Anadolu'da ilk şampiyon olan değerli büyük bir camiadır. Onlar engin tecrübesini fazlası ile yaşayıp mücadele ediyorlar. Başında saygı duyduğum Şenol Güneş hocamız var. Zor bir maç bizi bekliyor. Biz de yukarılarda kalmak istiyorsak. İsteğimizi, arzumuzu en iyi şekilde göstermemiz lazım. Taraftarımızın gönlünü alacak oyun anlayışımızı ben her maçta taktiksel ve fiziksel olarak hazırlamaya çalışıyoruz' diye konuştu.

'TRABZONSPOR MAÇINDAN SONRA YURT DIŞINDA OYUNCU İZLEYECEĞİZ'
Uygun, Trabzonspor maçının ardından oyuncu izlemek için yurt dışına gideceklerini belirterek, 'Başkanımız başta olmak üzere, ben ve teknik kadro yurt dışına giderek burada oyuncu izleyeceğiz. Ayrıca bu zamana kadar izlediğimiz oyuncularla da yakından temas kurarak transferlerini gerçekleştireceğiz. Almanya, İtalya, Belçika, İspanya, Portekiz olmak üzere beş ülkeden futbolcu izleyeceğiz. Bir aksilik olmaz ise sezon sonuna kadar transferlerimizi tamamlamış olacağız' ifadelerini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com