El Ele Çıktığı Balayından Eşinin Cenazesiyle Döndü

El Ele Çıktığı Balayından Eşinin Cenazesiyle Döndü
Balayı için gittiği Brezilya'da geçirdiği trafik kazasında can veren 'dâhi' reklamcı Murat Çetintürk'ün cenazesi Türkiye'ye getirildi.

tatürk Havalimanı'nda dün yas ve gözyaşı vardı. 43 yaşındaki 'dâhi' reklamcı eşiMurat Çetintürk ile hayat yolculuğunda birlikte yürüyeceklerine söz veren ve henüz 3 günlük evliyken balayı için Brezilya'ya giden fotoğrafçı Eda Çetintürk tekerlekli sandalyede ve eşinin cenazesiyle birlikte Türkiye'ye döndü. Eşini trafik kazasında kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeki Çetintürk, havalimanında arkadaşlarını ve yakınlarını görünce gözyaşlarına boğuldu.

KENDİSİ DE YARALANDI
İstanbul Erkek Lisesi'nin ardından kazandığı Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü'nden 'kimyalarının tutmadığı' gerekçesiyle ayrılıp reklam sektörüne atılan ve birçok önemli reklama imza atıp sayısız ödül sahibi olanMurat Çetintürk, çok sevdiği fotoğrafçı Eda Çetintürk ile hayat yolculuğunda birlikte yürüyeceklerine söz vererek evlendi. 3 günlük evli çift büyük birmutlulukla el ele balayı için Brezilya'ya gitti. Ancak geçtiğimiz hafta Çetintürk çifti ülkelerinden binlerce kilometre uzaklıkta kötü kaderlerinemahkûm oldu. Seyahat ettikleri minibüsün bir kamyonla çarpışması sonucu “İki hayatım olsun birinde sonuna kadar dünyanın, ikincisinde sonuna kadar sanatın koridorlarında dolaşayımisterdim” diyenMurat Çetintürk iç kanama geçirerek hayatını kaybederken, Eda Çetintürk yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Çetintürk, dün tekerlekli sandalyede ve eşinin cenazesiyle birlikte Türkiye'ye döndü.

HERKESİ AĞLATTI
Uçaktan indiğinde ailesi ve yakın çevresini karşısında bulan Çetintürk gözyaşlarına boğuldu. Genç kadının acısı ve kederi havalimanında bulunanları da etkilerken, yakınlarının tesellisi ise gözyaşlarını dindiremedi. Eda Çetintürk, ailesine sarılarak havalimanından ayrıldı. Çetintürk'ün cenazesi yarın Fatih Camii'nden kaldırılacak ve ZincirlikuyuMezarlığı'nda toprağa verilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com