El Nusra Türk öğrencileri ölümle tehdit etti!

El Nusra Türk öğrencileri ölümle tehdit etti!
"Kafalarınız yollarımızı süsleyecek" ? Başbakan Erdoğan'ın desteklediği El Nusra ölüm tehditleri savurdu

Uludağ Üniversitesi’nde stant açan El-Nusra’yı üniversiteden kovan Kolektif’e, El Nursacılar'dan tehdit geldi: “Kanlarınızla besleyeceğiz toprağı, ey kafirler!”

Geçtiğimiz günlerde Uludağ Üniversitesi’nde Suriye’ye yardım toplanacağı iddiasıyla stand açılmıştı.

Kolektif üyesi üniversiteliler ise stantta Suriye’ye yardım değil İslamcı katil çete El-Nusra’ya yardım toplandığını iddia ederek stand açanları protesto etmiş ve uzaklaştırmıştı.

EL-NUSRA’DAN TEHDİT:

Yaşananların ardından "Üniversiteli Gazetesi"nin mail adresine bir mesaj geldi. “El-Nusra” başlığıyla gelen mesajda çete, Kolektif’e ağır sözler yağdırarak ölüm tehditleri savurdu.

Uludağ Üniversitesi’nden kovulanların da El-Nusra ile bağlantısının olduğunu da kanıtlayan mesajda şu ifadeler kullanıldı:

GÖNDEREN: EL-NUSRASelam hidayete tabi olanların üzerine gelsin. Ey kafirler dinleyin o gün üniversiteden kovduklarınız bizim kardeşlerimizdir ve bugün bizler size çocukların saçlarını bir gecede ağartacak elem dolu gecelerle geliyoruz. Kafalarınız yollarımızı süsleyecek, kanlarınızla besleyeceğiz toprağı ey kafirler siz iyi bilin: Biz sizin yaşamı sevdiğiniz kadar bizler ölümü seviyoruz” (LAK)

Odatv

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com