'Elano Belasından Kurtulmak Lazım'

'Elano Belasından Kurtulmak Lazım'
Bu sözlerin sahibi Galatasaray'ın unutulmaz yöneticisi kim?..

Abdurrahim Albayrak, TV8'den Selahattin Ekrekli'ye verdiği röportajda, Brezilyalı oyuncuların Galatasaray’ın kimyasına uymadığını belirterek, "Yönetim Elano belasından kurtulmalı" dedi.

Brezilyalılar'ın disiplinsiz ve canları istediği zaman oynayan futbolcular olduğunu savunan Albayrak, transfer edilmelerine her fırsatta karşı olduğunu belirtti. Abdurrahim Albayrak, bunun en son örneğini Jo ve Lincoln’de gördüklerini söyledi.

"ELANO BELASINDAN KURTULMAK LAZIM"
"Ben her fırsatta Brezilyalılar'a karşı olduğumu söyledim. Bunun en son örneğini Jo ve Lincoln'de gördük. Baktığınızda Elano, Brezilya milli takımında terinin son damlasına kadar mücadele ediyor. Koşuyor, sahada basmadık yer bırakmıyor, terden sırılsıklam oluyor. Ama maalesef Galatasaray'a gelince o Elano gidiyor yerine başka bir Elano geliyor. Bizim en büyük şansızlığımız eğer Dünya Kupası'nda sakatlanmasaydı Galatasaray ondan çok iyi para kazanacaktı ve bir beladan da kurtulacaktı. Ama kurtulamadı..."

"GALATASARAY İYİ YOLDA"
Ben Eskişehir maçı öncesinde bu maçın dönüm maçı olacağını söylemiştim. 'Bu maçı alırsak Galatasaray'ın önünde kimse duramaz' demiştim. Nitekim söylediklerim doğru çıktı. 4'te 4 yaptık, 12 puan kazandık. Bundan sonra serinin devam edeceğini düşünüyorum. Galatasaray'ın önü açık, Galatasaray'ı iyi günler bekliyor."

"MISIMOVIC VE INSUA İYİ TRANSFERLER"
Misimovic ile devamlı görüşüyorum. Insua ve Misimovic, ikisi de iyi oyuncular! Takıma yavaş yavaş alışıyorlar ve adaptasyon sürelerini tamamladılar; daha da iyi olacaklar.

"ARENA'YA LİDER GİDERSEK İPİ GÖĞGÜSLERİZ"
"Galatasaray'ın şampiyonluk şansı çok yüksek. Fenerbahçe ve Beşiktaş da iyi transfer yaptılar. Ben, Türk Telekom Arena'ya lider gidersek ipi göğüsleyeceğimize inanıyorum."
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com