Elano'nun Neden Türkiye'den Kaçar Gibi Gittiği Belli Oldu!

Elano'nun Neden Türkiye'den Kaçar Gibi Gittiği Belli Oldu!
Galatasaray'ın eski Brezilyalısı Elano'nun Santos'a gitmesindeki gizli gerçek ortaya çıktı...

Brezilyalı yıldızın eşi Alexandra, Kewell'ın eşine, "Elano sarışın bir spiker kızla birlikteydi... Ya Türkiye'den ayrılıp evliliğimizi kurtaracaktık, ya da boşanacaktık" dedi. Şimdi herkes bu spikerin kim olduğunu araştırmaya başladı

Sarı-Kırmızılı takıma büyük umutlarla transfer olan Brezilyalı yıldızın Türkiye'de sarışın bir spikere gönlünü kaptırdığı ve bu nedenle evliliğinin bitmek üzere olduğu belirlendi. Eşi Alexandra ile boşanma noktasına gelen Elano'nun bu nedenle eşinin baskısına daha fazla dayanamayarak ülkesinin takımlarından Santos'la anlaştığı belirtildi.

BAŞTA HER ŞEY İYİYDİ
Elano'nun eşi Alexandra çok samimi olduğu Kewell'ın eşi Sheree Murphy'e gerçekleri Türkiye'ye veda etmeden önce bir bir anlattı. Alexandra'nın, "Türkiye'ye geldiğimizde mutluyduk. Belki bir parça yeni bir ülkeye uyum sağlamada zorluk çekmiş olabiliriz ama sonra her şey halloldu. Ancak Elano'da bana karşı bir soğukluk hissetmeye başladım. Ondan eski yakınlığı göremeyince yaptığım araştırmada sarışın güzel bir spikerle birlikte olduğunu anladım" dediği öne sürüldü.

YUVAM YIKILIYORDU
Alexandra, "Yuvam yıkılmak üzereyken ona baskı yaptım. Çünkü bu kadından kurtulması için buradan gitmemiz gerekiyordu. Bu nedenle Santos'a gittik. Elano çoğu alacağından da bu nedenle vazgeçti" diyerek yakın arkadaşı Sheree Murphy'ye itirafta bulundu.

EVLiLiKLERi iPTEN DÖNDÜ
Türkiye'ye geldiklerinde ailesiyle mutlu bir görüntü çizen Elano'nun hayatı sarışın spikeri tanımakla değişti. Genç bayana gönlünü Brezilyalı yıldız bu nedenle ülkesine döndü.

TAKIMLA VEDALAŞTI SEZGiN PLAKET VERDi
Elano dün Florya'da takım arkadaşlarıyla vedalaştı. Başkan Adnan Polat Brezilyalı yıldıza hizmetlerinden dolayı bir plaket verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com