Elano'nun Zararı!

Elano'nun Zararı!
G.Saray yönetimi Elano Blumer'in satışından kâr edilmiş gibi açıklamalar yapsa da...

G.Saray yönetimi Elano Blumer'in satışından kâr edilmiş gibi açıklamalar yapsa da rakamlar bunun tam tersini gösteriyor.

ELANO sessiz sedasız Santos'a giderken kulübün bu transferden kâr mı yoksa zarar mı ettiği kafaları karıştırdı.

YAPILAN resmi duyuruda Elano'nun 2.9 milyon Euro'ya satıldığı açıklanırken 2010-11 sezonunda oyuncuya ödenmesi gereken 2 milyon 758 bin Euro ve 12 bin dolar, ileriki sezonlarda ödenecek 6 milyon 200 bin Euro ve 200 bin Euro'luk menajer alacağının altı çizilerek 9.158.364 Euro ve 12.000 bin dolarlık taahhüdün azaldığı vurgulandı.

ANCAK Aslan'ın cebinden çıkan toplam rakam 11.3 milyon Euro. Bonservisi için M.City'e 7 milyon Euro ödenen Brezilyalı yıldız maç başına ödemelerle birlikte ise geçtiğimiz yıl 3.5 milyon Euro kazandı. Buna menajere ödenen 800 bin Euro da eklenince kasadan çıkan rakam 11.3 milyon Euro'ya ulaşıyor.

Bizden GİDEN Brezilyalı ülkesinde samba yapıyor

ÜÇ Büyükler'den adeta 'kovulan' Sambacılar Brezilya'da yeniden doğuyor. Buisimlerden Washington, Luciano, R.Carlos, Kleberson ve Lincoln ülkelerinde performanslarıyla hâlâ alkışlanıyor.

Kaka-Ronaldo: Bayram yapıyor

ELANO Blumer Türkiye'den ayrılıp ülkesinin yolunu tutan Brezilyalılar kervanına eklenirken ilk tebrikleri de yine Sambacı yıldızlardan aldı. Transferin resmen açıklanmasının ardından Twitter'dan mesaj yazan efsane golcü Ronaldo,
“BİR büyük Brezilyalı daha ülkeye dönüyor. Bol şans diliyorum. Bize karşı hariç” diyerek memnuniyetini dile getirirken Elano'ya yakınlığıyla bilinen Kaka ise, “Mutlu oldum, çocuklara iyi bak” diyerek arkadaşına destek verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com