Elazığspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu

Elazığspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu
Tek listeyle gidilen kongrede, Selçuk Öztürk, yeniden başkanlığa seçildi- Öztürk: "Elazığspor, Elazığ'da en büyük sivil toplum örgütüdür

Elazığspor Kulübü Başkanlığına yeniden Selçuk Öztürk seçildi.

Elazığspor Kulübünün olağanüstü genel kurulu, Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Selçuk Öztürk başkanlığındaki tek listeyle gidilen kongrede, kulübün "Sanica Boru Elazığspor" olan isminin "Elazığspor" olarak değiştirilmesi kararlaştırıldı.

Kongrede konuşan Öztürk, başka aday olması halinde yönetim kurulu başkanlığını bırakmak istemesi ve yönetim kurulunda ismi bulunan fakat şehir dışında bulundukları ve iş yoğunlukları nedeniyle toplantılara katılamayan üyelerin yerine yenilerini getirmek amacıyla olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını söyledi.

Defalarca çağrı yaptıklarını fakat başkanlık için aday çıkmadığını ve rekabet ortamı oluşmadığını dile getiren Öztürk, Elazığspor'un, Elazığ için bir marka değeri olduğunu belirterek, "İnsanlar düne kadar haritada Elazığ'ın yerini bilmezken bugün hafta en az 5 gün, en az 10-12 ulusal kanalda Elazığspor vesilesiyle Elazığ anılıyor. Yenilsek de anılıyor yensek de anılıyor, reklamın iyisi kötüsü olmaz. Eğer biz el birliğiyle Elazığspor dinamizmini bütün şehre yayar ve bütün ülkeye yayabilirsek inanın bu şehir çok farklı bir boyuta gider'' diye konuştu.

Elazığspor'un Elazığ için önemine dikkati çeken Öztürk, ''Elazığspor, Elazığ'da en büyük sivil toplum örgütüdür. Bir anda 50 bin, 60 bin, 100 bin insanın heyecanı olan Elazığspor'un yönetim kurulu olarak biz, Elazığ'ın hangi elemi, kederi, derdi olursa orada olacağız ve yüksek sesle konuşacağız'' dedi.

Genel kurulda, Selçuk Öztürk, yeniden kulüp başkanlığına seçildi. Öztürk başkanlığındaki yönetimde şu isimler yer aldı:

''Abdullah Yiğit, Ahmet Yaşar, Ayhan Bakar, Ayhan Polat, Burhan Şener, Burhan Taneli, Çağlar Duran, Ekrem Yılmaz, Enes Hardalaç, Erkan Mahmat, Göksal Karagöl, Halil Akpınar, Harun Hoşdil, Hasan Celal Kaya, Hasan Özkan Uygur, Korkut Şerifoğulları, Mehmet Kaya, Zafer Yetiş, Necmettin Arslan, Osman Biçer, Selahattin Öztürk, Selami Öztürk, Vedat Borulday, Veysel Demirci.''

Kulübün denetleme kurulu üyeliklerine Esra Demirel, Cemal Yıldırım ve Ahmet Aba; disiplin kurulu üyeliklerine ise Serkan Oğuzhan, Mehmet Haluk Fırat ve Vedat Demirbağ seçildi.

Muhabir: Bestami Bodruk
Yayınlayan: Ahmet Ekici

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com