Elektroşoklu sapık geri döndü

Elektroşoklu sapık geri döndü
Tecavüzcü sevgilinin kaydettiği görüntüler yeniden internete yüklendi...
Antalya'da 2011 yılında evine götürdüğü eski sevgilisi 24 yaşındaki Ö.P.'yi elektroşok cihazıyla bayıltıp tecavüz eden turist rehberi M. Ç. (34), cep telefonuyla çektiği tecavüz görüntülerinin yanı sıra genç kızın, anne ve babasının, ağabeyinin ve bazı akrabalarının, isimleri, mesleklerini ve telefon numaralarını Türk ve Rus internet sitelerine koyarak aileyi hedef gösterdi.
 
Türk ve Rus internet sitelerinden daha önce polisin girişimiyle kaldırılan M.Ç'nin Ö.P.'ye tecavüz görüntüleri, Rus internet sitelerine yeniden konuldu. 
 
M. Ç'nin, evine götürerek muştayla dövüp, elektroşok cihazıyla bayılttığı Ö.P.'ye tecavüz görüntüleriyle birlikte genç kızın ailesi ve bazı yakınlarının isimleri, meslekleri, adres ve telefonlarının tekrar yayınlanması üzerine güvenlik birimleri yeniden harekete geçti. Antalya Emniyet Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü aracılığıyla Rus polisine ulaşarak, görüntülerin internet sitelerinden bir kez daha kaldırılması amacıyla girişimde bulundu. Polis, bir türlü yakalanamayan M. Ç'yi her yerde arıyor. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com