Eleştirilere Dayanamadı Diziyi Bırakıyor!

Eleştirilere Dayanamadı Diziyi Bırakıyor!
Emina Sandal'ın, başrolünde oynadığı “Lale Devri” dizisinden ayrılıyor...

Haber Konseyi'nin haberine göre oyunculuğuna yöneltilen sert eleştiriler Sandal'ı üzdü. Rol arkadaşları Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya'yla da arası açık olduğu için diziden ayrılma kararı aldı. Bir başka iddia da, Sandal'ın dizide Tolgahan Sayışman'la öpüşme sahneleri yüzünden evinde eşi Mustafa Sandal'la sorun yaşadığı yönünde. Yapımcı Şükrü Avşar, şu sıralar Emina Sandal'ı ikna etmeye çalışıyor. Avşar, haftasonu Sandal'la toplantı yapacak.

Emina Sandal'ın diziden ayrılması ile ilgili olarak ortaya atılan diğer bir iddia ise; Sandal'ın canlandırdığı Lale rolünün üstesinden gelememesi ve 'kötü oynuyor' eleştirilerine maruz kalması nedeniyle yönetmen Şükrü Avşar'ın duruma müdahale ettiği yönünde.

İddialara göre dizinin beklenen reytingi alamamasında Emina Sandal'ın etkisi olduğunu düşünen yapımcı düğmeye bastı ve senaryoda köklü bir değişikliğe gitti.

Dizide Çınar'dan (Tolgahan Sayışman) hamile olan Lale'nin (Emina Sandal) doğum sırasında ölmesine karar verildi. Birkaç bölüm sonra diziyle bu şekilde yollarını ayıracak olan Emina Sandal'a bu son, yapımcısı tarafından iletildi. Bunu duyunca çok üzülen Emina'nın yapımcısına “Bu benim imajımı kötü etkiler, sizden ricam 'senaryo böyleydi' şeklinde bir açıklama yapmanız” dediği öne sürüldü. Bir başka iddiaya göre ise Emine Sandal dizideki rol arkadaşları Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya ile anlaşamıyordu ve bu yüzden ayrılık kararı aldı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com