Eli sopalı AKP'liler meydanlarda terör estirdi

Eli sopalı AKP'liler meydanlarda terör estirdi
Eli sopalı 35-40 kişilik saldırgan bir grup “tekbirler getirerek” elinde sopalarla akşam saatlerinde Okmeydanı’na yürüdü.

Polis tarafından gaz bombasıyla başından vurularak öldürülen Berkin Elvan’ın cenazesi sonrasında eli sopalı 35-40 kişilik saldırgan bir grup “tekbirler getirerek” elinde sopalarla akşam saatlerinde Okmeydanı’na yürüdü.

Odatv'nin haberine göre AKP'ye yakınlığıyla bilinen Kasımpaşa 1453 grubu mensubu olduğu iddia edilen saldırgan grubun, Okmeydanı’na yürümesi sonrasında yaşanan olaylarda 22 yaşındaki Burak Can Karamanoğlu başından vurularak öldürüldü.

Dün akşam Okmeydanı’nda tekrar karışıklık çıktı. Polisin silahına davrandığı akşam saatlerinde, Kasımpaşa’dan geldiği iddia edilen bir grup, elinde sopalarla yeni bir provokasyona zemin oluşturmak için tekrar Okmeydanı'nda yürüdü.

“Buraklar burada Berkinler nerede”, “Katil CHP”, “şehitler ölmez vatan bölünmez” sloganları atan ve sürekli tekbir getiren 70-80 kişilik grubun yürüyüşü sırasında hiçbir polis müdahalesinin olmaması da dikkat çekti.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com