"Elimde cinsel içerikli görüntülerin var"

"Elimde cinsel içerikli görüntülerin var"
Tekirdağ'da, Milli Eğitim müfettişi evli ve 2 çocuk babası 52 yaşındaki E.M.'nin, kameralı sohbet sırasında uygunsuz görüntülerini kaydederek internet üzerinden sanal aleme yaydığı iddia edilen Tarih Öğretmeni H.İ., kadın arkadaşı S.G. ve Tekirdağ Defterd
Tekirdağ Lisesi'nde Tarih Öğretmeni olarak çalışan H.İ. hakkında, yapılan şikayet üzerine yaklaşık 1 yıl önce tefecilik yaptığı iddiasıyla idari soruşturma başlatıldı. Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü Müfettişi E.M. idari soruşturmayı yürüttü. Müfettişin raporu üzerine soruşturma sonunda H.İ. Bayburt'a tayin edildi. 
 
KADIN ARKADAŞINA TUZAK KURDURTTU
 
İddiaya göre H.İ., kadın arkadaşı evli bir çocuk annesi S.G.'ye cep telefonu hediye etti ve bir miktar para vererek, hakkındaki soruşturmayı yürüten müfettiş E.M. ile arkadaşlık kurarak uygunsuz görüntülerini çekmesini istedi. Bir süre sonra S.G., E.M. ile arkadaş oldu ve internet üzerinden kameralı sohbet etmeye başladı. Görüntülü sohbet sırasında cinsel içerikli konuşmaların ardından S.G., müfettiş E.M.'nin uygunsuz görüntülerini bilgisayarına kaydetti. Görüntüleri alan Tarih Öğretmeni H.İ. arkadaşı S.Ç.'ye verdi. S.Ç.'de Müfettiş E.M.'yi arayarak, "Elimde cinsel içerikli görüntülerin var. Bin 600 lira para vermesen internete yayarım" tehdidinde bulundu. Ancak Müfettiş E.M. para vermeyi kabul etmedi.
 
AÇIĞA ALINAN MÜFETTİŞ POLİSE GİTTİ
 
İddiaya göre de öğretmen H.İ. elindeki görüntüleri internette paylaştı. Görüntüler internet üzerinden izlenince E.M. açığa alındı. Bunun üzerine polise giden E.M., S.G.'nin çektiği görüntüleri alan S.Ç.'nin görüntüleri kullanarak kendisinden tehditle para istediğini söyledi. Müfettiş E.M.'nin şikayeti üzerine harekete geçen polis, Tarih Öğretmeni H.İ., S.G. ve S.Ç.'yi gözaltına aldı. S.G.'nin bilgisayarlarını inceleyen polis ekipleri, uygunsuz görüntüleri de buldu. 
 
İfadesi alınan S.G., arkadaşı olan öğretmen H.İ.'nin isteği üzerine müfettiş E.M.'nin uygunsuz görüntülerini bilgisayarına kaydettiğini itiraf etti. H.İ. ve S.Ç. ise hakkındaki şantaj iddialarını kabul etmedi. Polisteki ifadelerinin ardından H.İ., S.G. ve S.Ç. Tekirdağ Adliye'sine sevk edildi.
 
Yaşanan bu olayların ardından müfettiş E.M.'nin emekli olduğu belirtildi.  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com