Elmander kulüp satın alıyor!

Elmander kulüp satın alıyor!
Galatasaray'ın İsveçli golcüsü Johan Elmander'in eskiden formasını giydiği Danimarka'nın Bröndby kulübünü içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıdan kurtarmak için kolları sıvadığı öğrenildi.
Ülkenin en büyük spor gazetesi Tipsbladet’te yer alan habere göre, önceki hafta iflastan son anda kurtulan Bröndby’nin satışa sunacağı hisse emisyonuna, Elmander’in yanı sıra Liverpoollu Daniel Agger ve Wolfsburglu Thomas Kahlenberg’in büyük meblağda katkıda bulunacakları belirtildi. Elmander’in aynı zamanda, Bröndby’nin istikbali için gerekli olan 150 milyon kron (45 milyon TL) parayı toplamak için yatırımcılara karşı reklam direği ve büyükelçi görevini de yapacağı kaydedildi.
 
Nisan ya da mayısta satışa sunulacak hisseler konusunda Elmander ile diğerlerinin ne kadar miktar katkıda bulunacakları konusunda açıklama yapılmazken, eski futbolcuların mevcut yönetimi değiştirme planları yaptıkları öne sürüldü.
 
Elmander 2004-2006 arasında Bröndby formasını giydikten sonra, Fransa’nın Toulouse ve İngiltere’nin Bolton kulüplerinin ardından 1 Haziran 2011’de G.Saray ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştı. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com