Emekli polisin balyoz planı

Emekli polisin balyoz planı
Emekli polis memuru çeşitli haber kupürleri yapıştırdıktan sonra yere koyduğu televizyonu balyoz darbeleriyle parçaladı...

Mersin'de emekli polis memuru 59 yaşındaki Emin Kocaaslan, terör saldırılarında asker ve polislerin şehit edilmesine rağmen magazin programı yayınlayan televizyon kanallarını protesto etmek için balyozla televizyon parçaladı.

Yaptığı tek kişilik eylemlerle tanınan Emin Kocaaslan, Atatürk Caddesi'ne kucağında bir televizyonla geldi. Kocaaslan, yere bıraktığı televizyonun üzerine 'İstikrar ve demokrasi fitnelerine, edepsiz yayınlara, balyoz eylem planı' yazısı, 'PKK, Kürt-Türk ayırmadan vuruyor' haber kupürü ile dansöz Didem'in fotoğrafını yapıştırdı. Kocaaslan, MİT ile PKK görüştüğünü, terör örgütünün eylemlerini arttırdığını anlatırken, "Devlet terör örgütüne bu kadar taviz verirse tabii ki PKK'nın freni patlar. Yılanın başını ezmeseniz o sizin başınızı ezer. Çözüm; referandumla idamı getireceksiniz. Teröre bulaşanları vatandaşlıktan çıkaracaksınız. Besledikçe gözümüzü oyar. Sosyal yardımları, yeşil kartı yasaklayacaksınız" dedi.

Kocaaslan daha sonra asker ve polislerin terör saldırısında şehit edilmesine rağmen magazin programları yayınlayan kanallarını protesto etmek için balyozla yere koyduğu televizyonu parçaladı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com