Emekli Subaylar Derneği'nden ziyaret

Emekli Subaylar Derneği'nden ziyaret
Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Simav Temsilcisi Ömer Önder'in davetlisi olarak geldikleri Simav Eynal Kaplıcalarında rüya gibi üç gün geçiren Türkiye Emekli Subaylar Derneği Konak Şubesi üyeleri, Bele

Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Simav Temsilcisi Ömer Önder'in davetlisi olarak geldikleri Simav Eynal Kaplıcalarında rüya gibi üç gün geçiren Türkiye Emekli Subaylar Derneği Konak Şubesi üyeleri, Belediye Başkanı Kasım Karahan'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Mayıs ayının ilk haftasını Simav'da geçirmeyi gelenek haline getirdiklerini vurgulayan Türkiye Emekli Subaylar Derneği Konak Şubesi Kadın Kolları Başkanı Perihan Güven (79) ve dernek üyeleri, Belediye Başkanı Kasım Karahan'a İzmir'e döndüklerinde yakın çevrelerine Simav'ı anlatacaklarını söyledi.
Perihan Güven,” Bizler Simav'ın İzmir'deki fahri turizm elçileriyiz. Simav'da doğa ile iç içe olmaktan sıcak sularıyla şifa bulmaktan çok mutluyuz. Simav saklı bir Cennet. İzmir halkı da tanımalı” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com