Emekliye erken maaş müjdesi

Emekliye erken maaş müjdesi
Ay başında maaş alan memur emeklisine iyi haber. Bakan Çelik, tüm emeklilerin maaşlarının bayram öncesi yatacağını açıkladı

Emekliler, Ramazan Bayramı'na maaşları cebinde girecek. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, tüm emeklilerin, 65 yaşını doldurmuş muhtaç, güçsüz, kimsesiz ve özürlülerin aylıklarının bayram öncesi ödeneceğini bildirdi. İşsizlik sigortası ödemeleri de bayramdan önce yapılacak. İşçi emeklilerinin aylıklarını normal ödeme günü olan ve bayram öncesine gelen 17-26 Ağustos'ta alacaklarını ifade eden Çelik, Bağ-Kur emeklilerinden 25 ve 26 Ağustos'ta aylık alanlara aynı günlerde, 27 Ağustos'ta aylık alanlara 26 Ağustos'ta, 28 Ağustos'ta aylık alanlara ise 27 Ağustos'ta ödeme yapılacağını belirtti.

EYLÜL'E BIRAKILMAYACAK
Emekli Sandığı emeklileri de 1-5 Eylül 2011'de ödenmesi gereken aylıklarını bayram öncesinde alacak. 1 Eylül'de maaşını alan emekli, dul ve yetimlerin aylıkları 23 Ağustos'ta, 2-3 Eylül'de alanların 24 Ağustos'ta, 4 Eylül'de alanların 25 Ağustos'ta, 5 Eylül'de alanların da 26 Ağustos'ta yatacak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com