Emenike İçin Dudak Uçuklatan Bedel!

Emenike İçin Dudak Uçuklatan Bedel!
KARDEMİR Karabükspor Kulübü Başkanı Ferudun Tankut, Nijeryalı golcü oyuncusu Emenike''yi 10 milyon euro verilmesi durumunda transferine izin verebileceklerini söyledi..

Başkan Ferudun Tankut, gözde oyuncusu Emenike'nin spor dünyasının gündeminde olduğunu hatırlattı. "Emenike herkesin ilgi odağı olduysa Kardemir Karabükspor'un başarısıyla olmuştur" diyerek sözlerini sürdüren Başkan Tankut, daha sonra şunları söyledi:
"Dolayısıyla Emenike, Kardemir Karabükspor'da olmaktan mutlu ve Kardemir Karabükspor ile kendisinin bir yere taşındığını biliyor. Kardemir Karabükspor'un menfaatinin kendi menfaatinin önünde olduğunu da biliyor. Kendisine zaman zaman talip çıkıyor. Uygun bir şey olursa demiştik ve onun rakamının boyutlarını ısrarla sorduklarında adını koyduk, 10 milyon Euro dedik. 10 milyon Euro verirlerse yönetim olarak gözden geçireceğimizi beyan ettik. Türkiye'nin ve dünyanın konuştuğu bir ismi Karabük'te, Kardemir Karabükspor'da olması hepimiz için bir övünç kaynağı."

Transfer çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Ferudun Tankut, bu konuda şu bilgileri verdi:
"Takımın sol tarafına Aydın Karabulut'u ve Bülent Kocabey'i transfer ettik. Birkaç nokta transfer daha yapmak istiyoruz. Görüşmelerimiz devam ediyor. Takımımızda sakatlıklardan endişe ediyoruz. Tozo, Şenol ve Cernat'ın sakatlıkları birkaç maç daha devam edecek gibi görünüyor. Devre arasında transfer yapmak çok zor. Arzu ettiğimiz kalitedeki futbolcuyu bulmak çok zor. O bakımdan zorlanıyoruz ama elimizden geleni yaparak birkaç transferi gerçekleştirip zorlu bir ikinci yarıya girmiş olacağız."

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com