Emet, ev sahipliği yapıyor

Emet, ev sahipliği yapıyor
Bölgenin tek 5 yıldızlı oteline sahip olan Kütahya’nın Emet ilçesi bu fırsatı iyi değerlendirerek her hafta sonu kültür, sanat ve eğitim etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.
Bölgenin tek 5 yıldızlı oteline sahip olan Kütahya’nın Emet ilçesi bu fırsatı iyi değerlendirerek her hafta sonu kültür, sanat ve eğitim etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. 
Geçtiğimiz hafta sonu 18 mart Çanakkale zaferi etkinliklerine ev sahipliği yapan Emet Termal Resort otel bu hafta sonunda iki etkinliğe ev sahipliği yapacak.
İlk olarak Cuma günü Gaziemet kültür etkinlikleri kapsamında Tarihçi yazar Yavuz Bahadıroğlu ‘Osmanlı’da saray hayatı ve harem ‘ konulu bir konferans verecek, Cumartesi gecesi ise muhteşem ney dinletisi ve semazen gösterileri Emet halkı ile buluşak. Bu yıl 3. Gerçekleştirilecek olan Kütahya neyzenler gecesi’de Emet Termal Otel toplantı ve kongre salonunda sahne alacak.
Emet Termal Resort Otel müdürü Yılmaz Durmaz, "Her hafta sonu bir kültür etkinliği yapmanın gururunu yaşıyoruz. Otel işletmemiz olarak tüm kültür ve sanat etkinliklerine kapılarımız sonuna kadar açıktır. Tüm aile fertlerini özelliklede gençlerimizi bu etkinlikleri katılmalarını istiyorum. Ülke kültürümüzü sanatımızı hatta yaşantımızı anlatan bu etkinlikler daha da güçlü bir nesil oluşturmak istiyoruz. Ayrıca işletme olarak onların eğlenmelelerini güzel vakit geçirmeleri şehir hayatı ve stressinden kurtulmaları içinde çalışmalar yapıyoruz. Geçtiğimiz yaz sezonu sonunda tamamladığımız aquapark ımızda hizmete girdi. Kültür ve sanat dedik ama müziğimizi de unutmadık . Yaz sezonunda hafta da iki gün Adını ünlü yazar hemşerimiz Gülten Dayıoğlu’nun adını verdiğimiz parkımız da canlı müzik geceleri düzenleyeceğiz. Tüm bölge halkını bu kültür sanat ve müzik etkinliklerimize bekliyoruz" dedi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com