Emine Erdoğan nerede?

Emine Erdoğan nerede?
Resmi rakamlara göre 301 kişinin hayatını kaybettiği, 432 çocuğun yetim kaldığı Soma'ya, facianın ardından Emine Erdoğan'ın neden gitmediği merak konusu oldu...

Uludere, Van, Somali ziyaretlerinde Başbakan Erdoğan'ın yanında bulunan eşi Emine Erdoğan, Soma'ya gitmedi.

Manisa'nın Soma ilçesinde Soma Holding'in taşeronluğunda çalıştırılan TKİ'nin kömür madeninde 'Katliam', 'İş cinayeti' olarak da adlandırılan bir facia yaşanmıştı. Türkiye'nin yas ilan ettiği faciada resmi rakamlara göre 301 maden işçisi hayatını kaybetti. Birçok kadın dul, 432 çocuk yetim kaldı.

Facianın ardından siyasiler, sanatçılar ve spor camiasının önde gelen isimleri, vatandaşın acısına ortak olmak için Soma'ya akın etti. İlçeye giden isimler arasında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit dikkat çekti. Daha önceleri yaşanan acı olaylarda, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın yanında hemen bölgeye gittiği gözlenen eşi Emine Erdoğan ise Soma'da bulunmadı.

KILIÇDAROĞLU'NUN EŞİ KAHROLDU

Emine Erdoğan, Uludere’de 34 kişinin hayatını kaybettiği bombalama skandalı ve Van’daki depremin arından bölgeye gitmişti. Yurtdışı ziyaretlerinde de Başbakan Erdoğan'a eşlik eden Emine Erdoğan, Somali ziyaretine de katılmıştı.

Emine Erdoğan, uzun süredir medyada görünmüyor.

Emine Erdoğan Somali'de:

230520140825165277331.jpg

(KKK)

Yorumlar
ceyhun özyurt
23 Mayıs 2014 Cuma 23:12
23:12
türk kimliğine sahip insanların uğradıkları felaketlerde bunları göremezsiniz.çünkü kendileri T.C.vatandaşı ama,kurtarıcuısı ve kurucusuna karşı kinleri olduğundan insanlarına da kinliler.
82.222.222.93
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com