Emine Erdoğan'ı protesto edenlere dayak

Emine Erdoğan'ı protesto edenlere dayak
Fatma Şahin ve Emine Erdoğan'ı protesto eden genç kızları korumalar döverek salondan çıkardı

Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen bir programda Başbakan'ın eşi Emine Erdoğan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'i protesto etmek isteyen genç kızları korumalar ve diğer kadınlar döverek salondan çıkarmaya kalktılar.

'Enerji Hanım Projesi' eğitimine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, AKP Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit ve AKP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Topal gibi isimler katıldı. Bakan Şahin'in kürsüye çıkmasının ardından Halkevleri'nden 5 kadın enerji politikalarını protesto etmeye başladı. Salonda bulunan AKP'li kadınlar ise protesto seslerinin duyulmasını engellemek için alkışlamaya başladı.

Bakan Şahin'in 'biz işimize bakalım, herkesin düşüncesine saygılıyız' diyerek konuşmasına devam ettiği olayda bazı AKP'li kadınlar ve korumalar protesto eden genç kızları sürükleyerek dışarıya çıkarmaya çalıştı. Genç kızlar müdahaleye tepki gösterince erkek korumalar kızları itmeye ve vurmaya başladı. Arbede içinde salondan çıkarılan kızlar gözaltına alındı. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com