"Emir büyük yerden" Cenk

"Emir büyük yerden" Cenk
Cenk Akyol’un milli takıma çağrılmaması büyük yankı uyandırdı, bu olayın altında ise Cenk’in Gezi Parkı olaylarına destek vermek için NTV’ye röportaj vermemesi yattığı düşülüyor. Basketbola bomba gibi düşen Cenk Akyol krizi büyüyor…

AMK’nin yaptığı habere göre Akyol Tanjeviç’in yardımcısı İziç’le konuştu ve “emir büyük yerden cevabını” aldığı iddia ediliyor.     
 
Slovenya’da yapılacak Avrupa Şampiyonası için 20 kişilik aday kadroya G.Saray’ın yıldızı Cenk Akyol çağrılmadı. Çok daha vasat sezonlar geçirdiğinde dahi Ay-Yıldızlı kadroda yer alan tecrübeli oyuncu, şampiyonlukla noktalanan bir yılın başaktörlerinden olduktan sonra 12 Dev Adam arasında yer almayınca oldukça şaşırdı. Yıldız oyuncu hemen Bogdan Tanjevic’in yardımcısı Nihat İziç’i arayıp, ”Beni neden çağırmadığınız” diye sordu. İziç, doyurucu bir bilgi vermezken oyuncuya ”Emir büyük yerden” yanıtını ilettiği öne sürülüyor. Cenk bu cevapla tatmin olmadı. Bu konu gün boyu kamu oyununun da tepkisini çekti.
 
GALATASARAYDAN “ENDİŞELİYİZ” MESAJI
 
Cenk Akyol’un milli takım kadrosuna alınmamasıyla ilgili basketbolu sarsan çok önemli bir iddia ortaya atıldı. G.Saray’ın 23 yıl sonra şampiyonluğa ulaştığı son maçın ardından kendisine uzatılan mikrofonlara röportaj veriyordu. ‘Milli basketbolcu’ Gezi Parkı olayları sırasında yayınlarından memnun olmadığı NTV’nin spor kanalı NTV Spor’un mikrofonunu kenara ayırmıştı ve konuşmayı reddetmişti. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com