Emlak krallığında yeni bir ünlü isim

Emlak krallığında yeni bir ünlü isim
Önceleri yönetmen Sinan Çetin'in yatırımları nedeniyle 'Sinangir' olarak anılan Cihangir'in yeni adı 'Kenangir'.

Habertürk’ün haberine göre, birkaç yıl önce eski bir apartmanı yıkıp yeniden yapan ve Bohem adıyla apart otele çeviren İmirzalıoğlu, özellikle Suriyeli zengin arapların yoğun ilgisi nedeniyle semtte yeni apartmanlar almaya başladı. Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde Tahtaki Yokuşu’nda eski bir evi satın alıp yıktırdı ve bölgedeki dördüncü apartmanının temelini attı. Altı katlı yeni bir apartman yaptıran Kenan İmirzalıoğlu, inşaat devam ederken yeni binasının arka tarafındaki küçük tek katlı atıl binayı da satın aldı. İmirzalıoğlu’nun Cihangir‘deki dört apartmanının değerinin 30 milyon lirayı bulduğu söyleniyor.

KOMŞULAR ŞİKAYETÇİ

Bu arada ünlü sanatçının komşuları, “Daracık yere altı katlı apartman dikiyor, devamlı borumuz patlıyor, kablolarımız kopuyor” diye şikayet ediyor. Komşular durumdan pek hoşnut olmasa da, Cihangir’in yeni emlak kralı Kenan İmirzalıoğlu oldu!

EMLAK ZENGİNİ EMRAH

Ünlüler arasındaki emlak zenginleri listesinde başı 200 evi olan ‘Küçük Emrah’ lakaplı Emrah Erdoğan, çekiyor. Çocukluğundan bu yana sahnelerde olan Emrah‘ın serveti Türkiye’de çok az sanatçıda var. Kazandığını gayrimenkule yatıran şarkıcının, Etiler, Levent civarında 200′e yakın evi var. Fulya’daki bir rezidansta 12 dükkanı olan sanatçının aynı yerde 2 milyon dolar değerinde bir spor kompleksi de bulunuyor. (LAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com