Emniyet Müdürü Cafer Şahin'e veda yemeği

Emniyet Müdürü Cafer Şahin'e veda yemeği
Resmi Gazete'de yayımlanan Emniyet Müdürleri kararnamesi ile başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alınan İl Emniyet Müdürü Cafer Şahin için Vali Özdemir Çakacak veda yemeği düzenledi.

Resmi Gazete'de yayımlanan Emniyet Müdürleri kararnamesi ile başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alınan İl Emniyet Müdürü Cafer Şahin için Vali Özdemir Çakacak veda yemeği düzenledi.
Ağaoğlu Otel'de düzenlenen yemeğe Vali Özdemir Çakacak'ın yanı sıra Uşak eski Milletvekili Mustafa Çetin, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Albay İsmail Özcan, Belediye Başkanı Ali Erdoğan, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Bayram, Adalet Komisyonu Başkanı Ferhat Bursal, Uşak üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Çelik, Baro Başkanı Rıza Albay, Vali Yardımcıları, İl Genel Meclisi Başkanı Ali İhsan Uzun, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Ecemiş katıldı.
Emniyet Müdürü Cafer Şahin'in Uşak'ta önemli hizmetlere imza attığını belirten Vali Özdemir Çakacak, önemli olanın vatandaşa iyi hizmet yapmanın ve görev yerinden ayrılırken iyi izlenim bırakmanın olduğunu kaydetti. Emniyet Müdürü Cafer Şahin'in Uşak'ta görev yaptığı 5,5 yıllık süre zarfında polislik görevine başladığı ilk günkü gibi heyecanını koruyarak azimle çalıştığını ifade eden Vali Özdemir Çakacak, “Emekliliğine 15 ay gibi bir süre kalmasına rağmen Emniyet Müdürü Cafer Şahin akademiden mezun olduğu ve ilk göreve başladığı günkü gibi heyecanla Uşak'ta ki görevinde başarı ile çalışmıştır. Bu heyecan kendinsin görevinde başarılı olmasını ve Uşak halkına iyi hizmet etmesinde büyük etken olmuştur. Ayrıca ilimizde güvenlik güçleri arasındaki dayanışma örneği tüm ülkemize örnek olacak şekildedir. Suç ve suçlu ile mücadelede hem Emniyet teşkilatımız hem de Jandarmamız birlikte hareket ederek vatandaşımızın huzur ve güvenliği için yoğun çaba sarf etmişlerdir. Bu dayanışma örneğini sağladıkları için hem Emniyet Müdürü Cafer Şahin'e hem de İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Albay İsmail Özcan'a teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Özdemir Çakacak konuşmasında Emniyet Müdürü Cafer Şahin'e ve ailesine bundan sonraki yaşantılarında sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmelerini de temenni ettiği etti.
Yemeğin sonunda Vali Özdemir Çakacak, Emniyet Müdürü Cafer Şahin'e Uşak'ta gösterdiği başarılı çalışmalar nedeniyle teşekkür plaketi ve günün anısına çini vazo hediye etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com