Emniyet Müdürü Kalyoncu göreve başladı

Emniyet Müdürü Kalyoncu göreve başladı
12.01.2010 tarihli Kararname ile Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu görevine başladı.

12.01.2010 tarihli Kararname ile Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu görevine başladı.
Emniyet Müdürü Kalyoncu; 1951 yılında İzmir' de doğdu. Emniyet Teşkilatına; Gürçeşme Polis Okulundan mezun olarak 17.07.1975 tarihinde Malatya ilinde göreve başladı, Erzurum İlinde görevli iken, Polis Enstitüsünü kazandı ve buradaki 4 yıllık eğitimi başarı ile tamamlayarak, 1984 yılında Kars iline Komiser Yardımcısı olarak atandı. Çeşitli rütbelerde Adana ve Muğla illerinde değişik birimlerde görev yaptıktan sonra, 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfisi ile birlikte Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığına, Akabinde ise Teftiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde Polis Başmüfettişi olarak görev yaparken; 2008 yılında Hatay İl Emniyet Müdürü olarak atandı. Yaklaşık 2 yılı görev yaptıktan sonra, 12.01.2010 tarihli Kararname ile Kütahya İl Emniyet Müdürü olarak atandı. Kalyoncu evli ve 2 çocuk babasıdır.
Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu'yu makamında ziyaret etti.Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe tarafından yapılan ziyarete, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğg. Sami Fındıkoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Rıza Can ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Nuh Kalkan katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com