Emniyetten Kaymakam Beşikçi'ye ziyaret

Emniyetten Kaymakam Beşikçi'ye ziyaret
Türk Polis Teşkilatı'nın 165. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Pazarlar İlçe Emniyet Amiri Hasan Uzunay, Kaymakam Murat Beşikçi'yi makamında ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı'nın 165. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Pazarlar İlçe Emniyet Amiri Hasan Uzunay, Kaymakam Murat Beşikçi'yi makamında ziyaret etti.
İlçe Emniyet Amiri Hasan Uzunay, Türk Polis Teşkilatı'nın 165 yıldır emin adımlarla yoluna devam ettiğini belirterek, 'Halkımızın can ve mal güvenliği ile huzurun sağlanmasına elimizden geldiğince çaba gösteriyoruz. Bu kapsamda bu hafta boyunca yapacağımız çeşitli etkinliklerle bu günü kutlayacağız' dedi.
Kaymakam Beşikçi de, Türk Polis Teşkilatı ile gurur duyduklarını belirterek, “Polis,Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının kendilerine verdiği yetki çerçevesinde, kamu düzeni, ve güvenliğini koruyan, yasaların adil, ve eşit bir şekilde uygulanmasını sağlayan nitelikli bir kuvvettir. Özveri ve fedakarlıkla halkına hizmet eden bir kurumun personeli olmak, haklı bir gurur kaynağıdır. Bu gururu daha da geliştirmek ve yüceltmek sizlerin sorumluluğundadır. Mülki ve adli makamlarla işbirliği içerisinde, hukuk devleti olmanın gereğine bağlı kalarak başarılı çalışmaların artarak devam ettirilmesi, bilgiyi, beceriyi, gelişmiş teknolojiyi kullanarak, halkımıza sevgi, adalet, eşitlik, sabır, hoşgörü ve nezaket çerçevesinde sunulan hizmetler, Türk Polisinin hedefidir. Bu hedeflerin başarıya ulaşması için de, halkımızın polis ile karşılıklı anlayış ve uyum içerisinde olması, bu dayanışma ve işbirliğini daha da geliştirmesi, çalışmaları desteklemesi verimliliği üst seviyelere taşıyacaktır. Huzur ve güvenliğinin sağlanmasında, üzerinize düşen tüm sorumluluklarınızı güler yüzlü, objektif, yardımsever, dürüst ve özverili görev anlayışıyla yerine getireceğinize inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm teşkilat mensuplarımızın 10 Nisan Polis Günü' nü kutluyor, görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize basarılar diliyorum” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com