EMOK Türkiye Motosiklet Festivali sona erdi

EMOK Türkiye Motosiklet Festivali sona erdi
Enduro Motosiklet Kulübü (EMOK) tarafından Kütahya'nın Simav ilçesinde düzenlenen 9. EMOK Türkiye Motosiklet Festivali sona erdi.

Enduro Motosiklet Kulübü (EMOK) tarafından Kütahya'nın Simav ilçesinde düzenlenen 9. EMOK Türkiye Motosiklet Festivali sona erdi.

KÜTAHYA - Türkiye'nin farklı bölgelerinden ve yurt dışından gelen motosikletseverler, doğayla iç içe atmosferde bir araya gelerek, çeşitli etkinlik ve yarışmalara katıldı.
İlçe merkezine 13 kilometre uzaklıktaki Gölcük Yaylası'nda gerçekleştirilen etkinliğe katılanlar, deneme sürüşleri, motosiklet akrobasi gösterisi, yavaş gitme, macera, plaka toplama, güven düşüşü ve delikanlı motorcu yarışmalarında hem eğlendi, hem de birbirleriyle tanışıp kaynaşma imkanı buldu.
Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı festivalde, Dakar Rallisi Türk Takımı sporcusu Kemal Merkit ile söyleşiye de yer verildi.
Arazi sürüşü eğitiminin de verildiği festivalde, Türkiye'de motosiklet satan bazı firmalar stant açıp ürünlerini sergiledi.
''Türkiye'de motosiklet bilincini geliştirmek, güvenli sürüş eğitimleri düzenlemek ve eğitimlerin yaygınlaşmasında çaba sarf etmek, motosiklet binicilerinin haklarını korumak ve geliştirmek, kültür, coğrafya, doğa bilincini geliştirmek, yarış organizasyonları düzenlemek ve yabancı motosiklet dostları ile ilişkileri geliştirmek'' amaçlarıyla 2002 yılında kurulan EMOK, daha önceki motosiklet festivallerini Kütahya, Bergama, Eskişehir ve Bilecik'te düzenlemişti.

SANATÇI ERKİN KORAY KONSER VERDİ
KÜTAHYA - Sanatçı Erkin Koray, Enduro Motosiklet Kulübünce (EMOK) Simav ilçesinde düzenlenen 9. EMOK Motosiklet Festivalinde konser verdi.
İlçe merkezine 13 kilometre uzaklıkta yer alan Gölcük Yaylası'ndaki festival alanında gerçekleştirilen konsere yaklaşık 2 bin kişi katıldı.
En sevilen şarkılarını seslendiren Koray'a katılımcılar şarkıların nakaratlarını söyleyip tempo tutarak eşlik etti.
Yaklaşık iki saat süren konserin ardından izleyicilere teşekkür eden Koray, daha sonra ilçeden ayrıldı.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com