Emre Belözoğlu Bırakıyor!

Emre Belözoğlu Bırakıyor!
Deneyimli oyuncu, karşılaşma sonrasında 2012 Avrupa Şampiyonası'nın ardından Ay Yıldızlı formaya veda edeceğini açıkladı ve çok açık konuştu...

Ve milli takımda Emre Belözoğlu devri kapanıyor... Karşılaşmanın ardından medyanın sorularını yanıtlayan deneyimli oyuncu, 2012 Avrupa Şampiyonası sonrasında Ay Yıldızlı formaya veda edeceğini açıkladı. Ancak Emre sadece bunları söylemedi. Yenilen golde hatası olduğunu kabul ederek söze giren kaptan şöyle konuştu: Ne kadar saha dışında iyi bir arkadaşlığımız olsa da ne yazık ki son 2 maçta saha içinde takım olamadık. Gerçekten bu bizim ve benim için sıkıntılı bir durum. Bazen kendi mevkimde tek oynuyormuş gibi hissediyorum. Artık yaşım ilerledi. Çok fazla yük alıyorum. Türkiye’nin çok daha iyi yerlerde olması lazım...”

‘Daha çok kazanıyoruz ama...’
“Bize göre 20-30 kat daha az kazanan oyunculardan kurulu ekipleri yenemiyoruz. Kendi aramızda konuşmuştuk, toplantılar yapmıştık. Demek ki konuşmakla da olmuyor. Açıkcası milli takımı bırakmayı 1-2 senedir düşünüyordum. Ailemle ve birkaç kişiyle daha konuşmam gerekiyor. Onlarla görüştükten sonra bu kararı vereceğim. Çok konuşuluyor ama hiç cebime prim girmedi. Umarım bizden sonraki arkadaşlar milli takıma daha iyi hizmetler eder. Türk futbolunun tek problemi oyuncular değil, teknik adamlar ve yöneticilerin de sorumluluğu var.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com