Emre dönüyor mu?

Emre dönüyor mu?
Fenerbahçe, Milos Krasic transferinin ardından bir büyük bomba daha patlatmaya hazırlanıyor.
VARAN 1: Başkan Aziz Yıldırım, özel uçakla İspanya'ya gidecek, Cardozo'yu alıp gelecek.
VARAN 2: Atletico Madrid'de yedek kalınca neye uğradığını şaşıran Emre F.Bahçe'ye geri dönecek
 
Portekiz'in Correio De Manha gazetesi, teknik direktör Aykut Kocaman'ın transfer edilmesini çok istediği Benfica'nın golcüsü Oscar Cardozo'nun işini, Fenerbahçe'nin cezaevinden yeni çıkan başkanı Aziz Yıldırım'ın bitireceğini yazdı.

Haberde Aziz Yıldırım'ın, Lizbon'da Benfica Başkanı Luis Felipe Vieira ile bir araya geleceği iddia edildi. Görüşmenin cuma günü gerçekleşmesinin beklendiği belirtilirken, Yıldırım'ın Vieira'ya 15 milyon euro teklif edeceği ve özel jetiyle gideceği Lizbon'dan İstanbul'a Cardozo ile birlikte döneceğinin altı çizildi.
 
Fenerbahçe'nin yerini dolduramadığı Emre Belözoğlu konusunda İspanya'dan sürpriz haberler geliyor. El Mundo Deportivo gazetesi TV'sinde yapılan Atletico Madrid ile ilgili yorum haberde, Emre'nin F.Bahçe'ye döneceği ileri sürüldü. Haberde Emre'nin Latin Amerika turunda fazla forma şansı bulamadığı ve takımda yedek kalacağına dikkat çekildi. Habere göre morali bozulan tecrübeli futbolcu, Aziz Yıldırım'ı arayıp dönmek istediğini söyledi. Yıldırım "Bonservis sorununu çöz, gel" dedi. Emre, Atletico Madrid Sportif Direktörü Caminero'ya durumu anlattı. Caminero'nun 'hayır' demediği ama Emre'nin bedava gitmesine izin vermeyeceği ifade edildi. (SNK)

Fotomaç
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com