Emre Milli kadrodan çıkarılacak !

Emre Milli kadrodan çıkarılacak !
F.Bahçe ile TFF arasında devam eden kavga mı buna neden olacak? Yoksa Hiddink, F.Bahçe'den kadroya davet ettiği oyuncuları neden kadrodan çıkarmak istesin? İşte cevabı!

Milli Takım teknik direktörü Guus Hiddink, Cuma günü açıkladığı milli takımda elinde sakatlığı bulunan Sinan Bolat, sakatlıları devam eden Selçuk, Emre ile Servet, bu hafta oynanan İBB maçında yeniden sakatlanarak, omuz kısmı bandaja alınan Gökhan Gönül ile aynı maçta sakatlanan Volkan Demirel, Es-Es maçında sakatlanan ve röportaja bile topallayarak gelen Trabzonsporlu Tolga, sakatlığı henüz geçmeyen Mehmet Topal ve yine Real'de sakatlığı tam geçmediği için 18'e alınan ama takıma alışsın diye forma verilen Hamit de bulunuyor.  

9 OYUNCUNUN DA SAKATLIĞI BULUNUYOR

Hiddink'in bu oyuncuları milli takıma davet edeceğini, 10 gün önce TFF'ye bildirdiği, TFF'nin de bu oyuncuların son durumlarıyla ilgili kulüplerden bilgi aldığı öğrenildi. Alınan bu bilgiler sonunda 9 oyuncu için olumlu rapor geldiği, bu nedenle 9 oyuncunun da milli takım kadrosuna davet edildiği bildirildi.

Fakat sakatlıkları devam eden bu 9 oyuncu yarın milli takımlar doktoru Cengiz Dinç tarafından bir kez daha kontrol edilecek.

4 OYUNCU YÜZDE 70 ÇIKARILACAK

Şu an itibariyle Mehmet Topal, Selçuk, Servet ve Emre'nin de kadrodan çıkarılma ihtimali ise yüzde 70'ler civarında. Bu hafta oynayan Gökhan ile Standard'lı Sinan'ın ise kadrodan çıkarılma ihtimalleri şu anda yüzde 50. Volkan, Hamit ve Tolga'nın ise kadrodan çıkarılma ihtimalleri şu an itibariyle yüzde 30 civarında.

SADECE İKİ OYUNCU DAVET EDECEK!

Hiddink'in aday kadroyu sakatlıklar nedeniyle 28 kişiden oluşturacağı, bu 10 oyuncunun yerine Hiddink'in 3 kalecisinden birisi giderse Mert Günok'u ve Servet giderse de Bursa'dan Serdar Aziz'i kadroya davet edeceği, yoluna da elindeki oyuncularla devam edeceği bildirildi. Hiddink'in kafasındaki Almanya maçı kadrosunun ise şu oyunculardan oluşacağı bildirildi:

Volkan – Sabri, Ömer, Egemen, H.Balta – Hamit, Selçuk, M.Ekici – Kazım, Burak, Arda!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com