Emre planları alt üst etti!

Emre planları alt üst etti!
Genç futbolcunun yükselen performansı heyecanlandırdı...

Galatasaray devre arası transfer döneminde beklenen hamleleri gerçekleştiremese de, kendi öz kaynağından çıkan gençlerin bayramını yaşıyor. Sarı kırmızılı takım bu sezon Fatih Terim ile birlikte yaşanan olumlu değişimin yanısıra, öz kaynaktan yetişip iki milli stoperi yedek bırakan Semih Kaya'nın ardından, Emre Çolak'ın sol kanada getirdiği etkinlik ile ayrı bir heyecan duymaya başladı.

Fenerbahçe maçında ilk patlama işaretlerini veren Emre Çolak, İstanbul Belediye maçının kazanılmasında en büyük pay sahibi olunca orta alanın solunda formayı kimseye vermeyecek gibi. Öyle ki, Emre'nin dünkü futbolu G.Saray Yönetimi'ni fazlasıyla sevindirirken hatta bazı yöneticiler, sol kanada yapılacak transferin Emre Çolak'a haksızlık olacağı görüşünde.
 
Sezonun ilk yarısının son 6 haftasını seri galibiyetler ile kapayan ve galibiyet serisini Belediye maçı ile sürdüren sarı kırmızılı takımda, yönetimin bir çok üyesi "işleyen çarkın bozulmaması düşüncesiyle" özellikle sol kanada transferin gereksiz olduğu fikrinde. Yönetim Kurulu üyelerinin çoğunluğu Emre Çolak'ın bu formu ve çalışkanlığı ile formayı kimseye kaptırmayacağını ve bu dönemde yapılacak bir transferin Emre'nin gelişmesini engeleyeceği görüşüyle, "Transfer yapılacaksa da başka mevkilere yapılsın. Emre artık sol kanadı tapusunu kimseye vermez" diye konuşuyor. (EMK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com