Emre'den G.Saray'a Şok Suçlama!

Emre'den G.Saray'a Şok Suçlama!
Milli Takım'da Arda Turan şoku yaşanırken, yıldız futbolcunun sakatlığı ile ilgili Emre Belözoğlu'ndan eski takımı G.Saray'a şok bir suçlama geldi..

Arda'da futbolcularda sıklıkla görülen pubis şüphesi olduğu ve milli futbolcunun ameliyat olması halinde büyük ihtimalle ligin ilk yarısını kapatacağı öğrenildi.

Milli Takım'ın tecrübeli ismi Emre Belözoğlu ise Arda'nın sakatlığı ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. G.saray'da uzun süre forma giyen başarılı oyuncu, Sarı-Kırmızılı takımın idman sahasındaki soruna dikkat çekti ve Arda'nın sakatlığının bundan kaynaklanmış olabileceğini söyledi.

Şu an aynı problemi Aslan'ın genç yeteneği Aydın Yılmaz'ın da yaşadığına işaret eden Belözoğlu, "Ben de İnter'de oynarken tam 1,5 yıl bu sorunla uğraştım. G.Saray'ın altyapısından yetişip aynı dertten muzdarip olmayan futbolcu neredeyse yok." dedi.

Emre'nin sözlerini 1987-88-89 doğumlu gençlerden oluşan G.Saraylı kuşağın yaşadıkları da doğruluyor. Aralarında Özgürcan Özcan, Cafercan Aksu, Oğuz Sabankay, Zafer Şakar, Mülayim Erden, Arda Turan'ın da bulunduğu 23 futbolcudan oluşan bu altın jenerasyonun 12 üyesi, pubis denilen, kasık bölgesinde aşırı zorlanmaya bağlı hastalıktan muzdarip oldu.

Şimdi Mili Takım doktorları ve G.Saray sağlık hayeti bunu tartışıyor. Arda Turan eğer hemen ameliyat olmazsa sakatlık süresinin uzayacağı da gelen bilgiler arasında.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com