En ateşli takım derbiye hazır

En ateşli takım derbiye hazır
Yeni erkek saç bakım serisiyle karşı konulmaz saçlara sahip erkeği yaratan Axe Hair, gençleri dünyanın en ateşli takımının karşısına çağırıyor.

Erkek kişisel bakım markası Axe, Türkiye'de bir ilke imza atarak saçlarını 'Axe Hair' ürünleriyle yıkayan ve şekillendiren erkekleri, dünyanın en ateşli futbol takımıyla sahada buluşturuyor. Büyük derbide Axe Hair erkeklerinin destekçileri Türkiye'nin en sevdiği sempatik futbolcu Pascal Nouma ve Türkiye'nin en ünlü erkek kuaförü Veysel Şenel olacak.

Dünyada erkeklerin en iyi halleriyle görünmelerine, çekici kokmalarına ve zinde hissetmelerine yardımcı olan kişisel erkek bakım markası Axe, yeni saç bakım serisi 'Axe Hair'in tanıtım kampanyası için oldukça iddialı bir futbol projesine imza attı. Saçlarını Axe Hair ürünleriyle yıkayan ve şekillendiren erkekleri, dünyanın en ateşli ve karşı konulmaz futbol takımıyla aynı sahada buluşturacak olan Axe, iddialı futbol projesini 10 Mayıs'ta Swissotel'de gerçekleşen bir medya buluşmasıyla duyurdu. Türkiye'nin en sevdiği futbolculardan Pascal Nouma, Türkiye'nin en ünlü erkek kuaförü Veysel Şenel ve Axe Hair takımında orta sahada oynayacak Alman Milli Futbol Takımı oyuncusu Kristina Gessat'ın katılımıyla başlayan buluşma, Pascal Nouma ve Kristina Gessat'ın top gösterisiyle devam etti.

Saçına oynayan kazansın!

Unilever Erkek Bakım Kategori Müdürü Dinçer Aydın, futbol projesinin, erkeklerin saç stilleri konusunda örnek aldıkları isimlerin ünlü futbolcular olmasından ilham aldığını belirtti. Türkiye'de pek çok futbolcunun hatta devlet büyüklerinin bile saçlarını emanet ettikleri ünlü erkek kuaförü Veysel Şenel ise, 'Ben uzun yıllardır erkek kişisel bakımıyla ilgileniyor ve erkeklerin saçlarını şekillendiriyorum. Çalıştığım yıllar boyunca erkeklerin saçlarının hep ünlü futbolculara benzetilmesini istediğini gördüm. Müşterilerimiz, Arda Turan'dan Fatih Terim'e kadar pek çok ismi örnek göstererek saçlarının her zaman onlara benzetilmesini talep eder. 2 Haziran'daki büyük derbide de erkek takımının özenilen saçlara Axe Hair ürünleriyle kolaylıkla ulaşmalarını sağlayacağım' diyerek erkek takımının sadece futbol performanslarıyla değil karşı konulmaz saçlarıyla da dünyanın en ateşli futbol takımının karşısında yer alacağını söyledi.

Pascal Nouma karizma koçluğu yapacak

Futbolculara teknik destek sağlamanın yanı sıra "karizma koçluğunu" da üstlenen Pascal Nouma, 'Benim saç konusunda şansım pek iyi gitmedi. Saçımın yapısı, uzatmaya ve şekillendirmeye müsait değil. Halbuki kariyer yapmış isimlere dikkat ederseniz saçlarının da çok önemli olduğunu görürsünüz. Ben meslektaşlarıma bu yüzden hep özenmişimdir. Ama tabii bir de iyi yanından bakmak lazım; bende de karizma bol!' sözleriyle basın mensuplarını güldürdü.

Karşı konulmaz saçlara sahip Axe Hair erkeklerinden oluşturulacak takım, 2 Haziran Cumartesi günü dünyanın en ateşli kadın futbol takımıyla karşı karşıya gelecek. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com