En büyük hayalimiz TOKİ evleri

En büyük hayalimiz TOKİ evleri
AFYONKARAHİSAR GAZETECİLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI KENTE ÜÇ TANE GAZETESİ BULUNAN CANSER KUZU OLDU

AFYONKARAHİSAR GAZETECİLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI KENTE ÜÇ TANE GAZETESİ BULUNAN CANSER KUZU OLDU
Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı kentte üç tane yerel gazetesi bulunan Canser Kuzu oldu.
Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği olağan genel kurulunu tamamladı. Seçimlere tek liste halinde gidildi ve açık oylama usulüyle yeni yönetim kabul edildi. Dernek binasında gerçekleştirilen genel kurulda bir konuşma yapan eski başkan Celal Bursalıoğlu, Dernek Başkanlığı konusunda nöbeti devretme zamanının geldiğini söyledi. Derneğin 2006 yılının Haziran ayında kurulduğunu anımsatan Bursalıoğlu, 'Dernekte hiçbir zaman 'Ben başkanım, ben koltukta oturacağım' denilmedi. Derneğimiz bir bayan başkanla yoluna devam edecek' diye konuştu.
EN BÜYÜK HAYALİMİZ TOKİ EVLERİ
Derneğin çok yeni olmasına rağmen birçok başarılı işlere imza atıldığını ifade eden Bursalıoğlu, şöyle konuştu: 'Afyonkarahisar basın çalışanlarının derneğe sahip çıkması da önemli bir gelişme oldu. Dernekte benim nöbetim bitti, hepinize bu nöbet sırası gelecek. Yeni yönetim daha güzel projelerle gelsin. En büyük umudumuz TOKİ evleri. 2011 yılında inşallah temelini de atacağız. 2012 yılı içinde de ev sahibi olmayı planlıyoruz. Şimdiye kadar bana verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum.'
Dernek Başkanlığı'na getirilen Canser Kuzu ise görevi en iyi şekilde yapacağını belirterek kendisini başkanlığa seçenlere teşekkür etti.
Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği'nin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
Canser Kuzu (Denge, Bizim, Kadınana Gazeteleri sahibi), Sezer Küçükkurt (Kocatepe Gazetesi sahibi), Murat Emre (Karahisar TV Haber Müdürü), Yasin Köksal (Kanal 3 Program Yapımcısı), Süleyman Servet Kocaerkek (Kurtuluş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com