“En büyük yatırım insana yapılan yatırımdır”

“En büyük yatırım insana yapılan yatırımdır”
Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı Bayanlar Kurulu muhtaç öğrencilere gereken yardımı yaparak öğrencileri sevindirmeye devam ettiği açıklandı.

Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı Bayanlar Kurulu muhtaç öğrencilere gereken yardımı yaparak öğrencileri sevindirmeye devam ettiği açıklandı.
Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Tunçoğlu yaptığı açılamada yapılan en büyük hizmetin insana yapılan yatırım olduğunu açıklayarak, bayanlar kurulunun faaliyetlerini sürdürdüğünü vurguladı. Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı Bayanlar Kurulu yaptıkları açıklamada:'' Merkez ve köy okullarındaki ihtiyacı olan örencilerimize kaban ,kazak, bot gibi giyecek eşyaları ile eğitim malzemeleri yardımı yapıyoruz. Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu, Kız Yetiştirme Yurdu, Sakatlar Derneği, Huzur evindeki yaşlı sakinlere ve evlatlarımıza sürekli yardımlar yapmaya çalışıyoruz''dediler.
Bayanlar Kurulu yapılan bu yardımlar çerçevesinde Bahattin çini ilköğretim okulundaki ihtiyaç sahibi öğrencilere giyecek ve eğitim malzemesi yardımında bulunduğu ifade etti.
Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı Bayanlar Kurulu Başkanı Yıldız Güral, bu konuda şunları söyledi:“Üyelerimizle birlikte ekip olarak sosyal görevlerimizi yerine getiriyoruz. Ayrıca yaptığımız faaliyetlerin parasal kaynaklarını düzenlediğimiz etkinliklerle kendimiz sağlıyoruz. Faaliyetlerimiz artarak devam edecek'' şeklinde konuştu.
Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Tunçoğlu ise şu konulara değindi:“Vakfımız yönetim kurulu ve değerli hanımefendilerden oluşan Bayanlar Kurulu 12 ay aktif olarak çalışmalar yapmaktadırlar. En büyük yatırım insana yapılan yatırımdır. Bu nedenle biz yarınımızın geleceği olan öğrencilerimize ve çocuklara çok önem veriyoruz. Giyecek ve gıda yardımları yanı sıra eğitimlerine desteklerimiz sürekli devam ediyor. Üniversite öğrencilerine burslar veriyoruz. Vakıf olarak dışarıdan yardım almıyoruz öz kaynaklarımız ve vakıf yönetim kurulu üyelerinin şahsi destekleri ile çalışmalarımızı ve yardımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Vakfımızın yönetim kurulu üyelerine, örnek ve fedakar çalışmalarıyla bölgemizde takdir toplayan vakıf bayanlar kurulu üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum, ayrıca faaliyetlerimizde bizi yalnız bırakmayan SayınVali, Belediye Başkanı, Tugay Komutanı ve eşleri hanım efendilere de teşekkürlerimi iletmek istiyorum''dedi.
Bahattin Çini İlköğretim okulu müdür yardımcısı Ramazan Yurdaş'ta Vakıf'ın desteklerinden dolayı vakfa teşekkür ederek şu açıklamalarda bulundu:'' Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı okulumuzdaki ihtiyaç sahibi öğrencilerimize her zaman yiyecek, giyecek ve ders malzemeleri yardımında bulunmaktadır. Çocuklarımızı sevindiren ve onların ihtiyaçlarını karşılayan Vakfımızın Yönetim Kurulu Başkanına, Yönetim Kurulu Üyelerine , Bayanlar Kurulu Başkanı Yıldız Güral'a, Başkan yardımcısı Zeliha Tunçoğlu ve Bayanlar Kurulunun çalışkan üyelerine şahsım ve öğrencilerimin adına şükranlarımı sunarım.''(M.ASKU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com