En çok konuşulan ünlü kim oldu?

En çok konuşulan ünlü kim oldu?
Interpress Ekim ayının en çok konuşulan yıldızlarını açıkladı.
Geçtiğimiz ay sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan isimler belirlendi. Medya takibi ajansı Interpress'in sadece yazılı mecrayı kapsayan araştırmasında, geçtiğimiz ay yayınlanan magazin haberlerinde en çok Türk pop müziğinin ünlü ismi Ajda Pekkan'nın adının geçtiği ortaya çıktı.
 
Ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile dergide çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan Ekim ayı "Top On" sıralamasında ilk sırada yer alan Süperstar Ajda Pekkan, toplam 434 haberle birinci oldu. Hülya Avşar 418 haber ile ikinciliği alırken, üçüncü sırada ise Beren Saat'in 408 haberle yer aldığı tespit edildi.
 
Interpress'in yaptığı haber araştırmasında, geçtiğimiz ayın magazin sayfalarında en çok yer alan isimler listesinde dördüncü sırasında Veliaht Yarışmasının ilk bölümünde giydiği kıyafet ile eleştiri oklarının hedefinde kalan ve işini kaybeden Gözde Kansu 341 haberle yer aldı. Beşinci sırada Türk Sanat Müziğinin ünlü Divası Bülent Ersoy 318 haberle yer alırken, Kıvanç Tatlıtuğ ise 311 haberle altıncı oldu. Minik Serçe Sezen Aksu 307 haberle gündeme gelerek listede yedinci sırayı alırken, Ekim ayı magazin dünyasının "Top On" sıralamasında ünlü komedyen Cem Yılmaz isminin geçtiği 261 haberle sekizinci olurken, Süperstar Tarkan 291 haberle dokuzuncu, Ebru Gündeş'in ise 274 haberle onuncu sırada yer aldığı belirlendi.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com