En Çok Öğrenci Yerleştiren Dershane Belli Oldu!

En Çok Öğrenci Yerleştiren Dershane Belli Oldu!
Kocatepe Dershanesi, Afyonkarahisar'da Seviye Belirleme Sınavı (Sbs) Yerleştirme Sonuçlarına Göre Liselere En Çok Öğrenci Yerleştiren Dershane Oldu...

Kocatepe Dershanesi, Afyonkarahisar'da Seviye Belirleme Sınavı (SBS) yerleştirme sonuçlarına göre liselere en çok öğrenci yerleştiren dershane oldu.
Kocatepe Dershanesi Müdürü Yetkin Toker, Sbs'de 3 Türkiye birincisi çıkaran dershanenin, yerleştirme sonuçlarına göre de liselere en çok öğrenci yerleştirerek Afyonkarahisar birincisi olduğunu söyledi.

Toker, Kocatepe Dershanesi olarak birinci tercih sonuçlarına göre Fen Lisesi'ne 76, Sosyal Bilimler Lisesi'ne 14, Anadolu Öğretmen Lisesi'ne 190 ve Anadolu Lisesi'ne 398 öğrenci yerleştirdiklerini bildirdi.

Bu sonuçların Afyonkarahisar'ın her yıl Türkiye sıralamasında yukarılara tırmanmasına çok katkısının olduğunu dile getiren Toker, bu başarıda dershanenin etkili rehberlik anlayışının, velilerle olan sürekli diyaloğun büyük etkisi olduğunu kaydetti. var dedi. Toker, bununla birlikte 5-11Ağustos'ta ikinci tercih döneminin olacağını, velilerin bu dönemi de iyi bir şekilde değerlendirmesi gerektiğini bildirdi


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com