En Genç Milyarderin Öyküsü!

En Genç Milyarderin Öyküsü!
Facebook'un asosyal kurucusu Mark Zuckerberg'i bir anti-kahraman olarak gösteren 'The Social Network-Sosyal Ağ' filminin, sitenin değerini daha da artıracağı söyleniyor..

Sevdiğiniz, tanıdığınız, iletişim kurmak istediğiniz herkesi bir kutuya koymak ve istediğiniz an onlarla iletişim kurabilmek... Hayatlarınız, işiniz, paylaştığınız zevkler değişse bile, her aklınıza geldiğinde onlara ulaşabilmek... Her "Merhaba" dediğinizde, sevdiklerinizden cevap alacağınızı bilmek... İşte Facebook denildiğinde sadece benim değil, milyonlarca kullanıcının aklına da sanırım bunlar gelir!

TWITTER'CILARA YANIT

2004'te kurulan ve 500 milyondan fazla kullanıcısı olan Facebook, arkasından taklitleri çıksa da, hâlâ en çok tercih edilen sosyal paylaşım sitesi... Pek çok insanın, ulaşamadığı en az bir arkadaşını Facebook'tan bulduğuna eminim... İşte bu durum bile, sitenin ne denli etkin ve geniş bir ağa sahip olduğunun en büyük kanıtı. Sinema patronları da durumun farkında olmalı ki; Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in hikayesi beyaz perdeye uyarlandı. ABD'de geçtiğimiz cuma vizyona giren, Türkiye'de ise 22 Ekim'de gösterilecek olan 'The Social Network- Sosyal Ağ', bu yılın en çok konuşulacak filmlerinden biri olmaya aday... Yapım, "Facebook'un artık çoktan Twitter aldı" diyenlere de yanıt olacak...

DESTANSI GÖVDE GÖSTERİSİ

'Fight Club'ın yönetmeni David Fincher imzalı, 50 milyon dolarlık dev bütçeli film, New York Film Festivali'nde eleştirmenlerden tam not aldı. New York Post gazetesi, "Bugünlerde nasıl yaşadığımızı anlatan, saygı duyulacak bir hikaye" diye yazarken, ABC televizyonu filmden "Günümüzü şekillendiren sitenin arkasındaki insanlarla ilgili destansı bir gövde gösterisi" diyerek bahsediyor. Öte yandan sitenin kurucusu Zuckerber filmin çekimine destek vermediği gibi, yapımla ilgili de en küçük bir yorum bile yapmadı. New York Times'a göre; yaklaşık 25 milyar dolar değerindeki Facebook'un, bu filmle, daha da değerleneceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Sabah
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com