En İyi Rakı Arkadaşı Cem Yılmaz!

En İyi Rakı Arkadaşı Cem Yılmaz!
Bir internet sitesinin yaptığı “Rakı sofranızda kimlerin olmasını isterdiniz?” anketinden birinci olarak Cem Yılmaz çıktı. 22 bin kişinin katıldığı ankette ikinci Şener Şen üçüncü de Tuncel Kurtiz oldu..

Türkiye'nin en büyük erkek sitesi AskMen Türkiye'nin ana sayfasında yapılan “Rakı sofranızda kimlerin olmasını isterdiniz?” anketinde ünlü komedyen Cem Yılmaz birinci oldu. 22 bin 253 kişinin katıldığı ankette, Yılmaz'ın TTNET reklamlarıyla da adından söz ettiren “Av Mevsimi” filmindeki partneri Şener Şen ikinci sırada yer aldı. Bu anketin sonuçlarına göre Türk halkı rakı sofrasında komik bir ortam istediğini göstermiş oldu. Ankette son yılların en gözde ismi olan Cem Yılmaz yüzde 28'le birincilik koltuğuna oturdu.
Yüzde 16'yla Şener Şen ikinci, yüzde 13'le ise “Ezel”in sözleriyle fenomen olan Ramiz dayısı Tuncel Kurtiz üçüncü oldu. Arabesk müziğinin “baba” lakaplı sanatçısı Müslüm Gürses listede 4. sırada yer alırken, komedi programı “Olacak O Kadar”da yıllarca yaptığı sarhoş tiplemeleriyle seyirciyi gülme krizine sokan usta tiyatrocu Levent Kırca 5. sırada yer aldı. Listede 1879 - 1953 yılları arasında yaşayan ünlü şair ve fikir adamı Neyzen Tevfik'in ve ünlü spor yorumcuları Erman Toroğlu ile Şansal Büyüka, Fedon, Aydın Boysan ve Tanju Okan'ın yer alması ise dikkat çekti.

Rakı sofranızda kim olsun istersiniz?
1- Cem Yılmaz (Yüzde 28)
2- Şener Şen (Yüzde 16)
3- Tuncel Kurtiz (Yüzde 13)
4- Müslüm Gürses (Yüzde 11)
5- Levent Kırca (Yüzde 9)
6- Neyzen Tevfik (Yüzde 7)
7- Erman Toroğlu - Şansal Büyüka (Yüzde 6)
8- Fedon (Yüzde 4)
9- Aydın Boysan (Yüzde 3)
10- Tanju Okan (Yüzde 3

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com