"En iyisini yapmaya çalışıyoruz"

"En iyisini yapmaya çalışıyoruz"
Eskişehir'de Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi hizmete girdi.

Eskişehir'de Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi hizmete girdi.
Reşadiye Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Emeksiz, ''Halkımızın sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilmesi için ne gerekiyorsa yapacağız'' dedi.
Emeksiz, sağlık hizmetlerinin daha iyi bir şekilde verilebilmesi için ne gerekiyorsa yapmaya çalışılacaklarını belirterek, 'Tıp merkezinde daha iyi hizmet vermek için yaptığımız her işin, aldığımız her alet ve cihazın kaliteli olmasını istiyoruz. Tıp merkezimizde güzellik bölümü de olacak, bu bölüm için yaklaşık 500 bin lira harcadık. Bu sayede halkımıza bu alanda da kaliteli bir hizmet sunmayı planlıyoruz. Ayrıca, Merkez Sakarya Hastanesi ile ortaklaşa çalışacağız. Tıp merkezimizden Sakarya Hastanesi'ne ücretsiz servis kaldırıyoruz. Buraya yakın bir otoparkla anlaşarak otopark sorununuda çözmüş olduk'' diye konuştu.
Tıp Merkezi Başhekimi Bayram Yaşar da, 'Sağlık hizmetlerini halkımızın ayağına getirmiş olmak bizim için gurur kaynağı. Sosyal Güvenlik Kurumu ve özel kurum anlaşmaları ile de çok geniş bir halk kitlesine hizmet vermekteyiz. Çok yakında bu hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek modern cihazlarla donatılmış güzellik merkezimizi de açacağız'' diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com