En Kalitesi Sinoz Kozmetik

En Kalitesi Sinoz Kozmetik
Tüketici akademisi tarafından 9 ilde yapılan araştırma sonucunda verilen Tüketici Kalite Ödülü'nün bu yıl ki sahibini buldu.

24. Uluslararası Tüketici Zirvesi Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder'in katılımı ile Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. İş ve sanat dünyasından bir çok ismin bir araya geldiği zirve'de tüketici, marka, farklılaşma, iletişim, sosyal sorumluluk, toplumsal barış, ürün çeşitlenmesi, uluslararası rekabet, yaşam ve düşünce kalitesi, çevrenin korunması gibi konular ele alındı.

Zirve sonunda SAM Sosyal Araştırmalar Merkezi tarafından 9 ilde hanelerde yapılan yüzyüze görüşme yapılarak Marka araştırması sonucu açıklandı. Marka algısı konulu araştırmada tüketicilerin oyları ile seçilen firmalara da kalite ödülleri verildi. Bir çok önemli ismin katıldığı gecede, Bedük, Ferhat Göçer, Soner Sarıkabadayı, Ziynet Sali, Umut Akyürek, Gülben Ergen ve Hepsi gurubu katıldı.

Tüketici Akademisi tarafından Türkiye'de tüketiciye ürün ve hizmet sunan markaların güven değerlerini ölçümlemek yapılan araştırma sonucunda, Hizmet kalitesine en çok güvenilen markalara "Tüketici 2011 kalite ödülü" verildi. Tüketicilerin oyları ile en çok güvenilen marka Sinoz kozmetik oldu.

Törende ödülü alan Sinoz Kozmetik Genel Müdürü Muhammet Çörekçi ödülü tüm Sinoz çalışanları ve müşterileri adına aldıklarını söyledi. Törenin ardından Soruları cevaplandıran Çörekçi yaptığı konuşmada, Sinoz olarak 5 yılı aşkın süredir sektörün içinde olduklarını, ve AR-GE'den üretime, satıştan satış sonrası müşteri desteğine kadar çalışmalarının her alanında kaliteden taviz vermeden yollarına devam ettiklerini söyledi. Çörekci “ Aldığımız bu ödül 100 binlerce müşterimizin bize güvenini yansıtmaktadır. Aynı zamanda bundan sonra yapacağımız çalışmalar ve üreteceğimiz ürünlerde üzerimize daha fazla sorumluluk yüklemiştir. Çalışmalarımızın en ufak ayrıntısında dahi kalite ve ahlaktan taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz. Bu bağlamda tüm dostlarıma, Sinoz çalışanlarına ve müşterilerimize teşekkürü borç bilirim” şeklinde konuştu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com