En küçük penise iPhone 5 bedava

En küçük penise iPhone 5 bedava
Apple’ın neredeyse her ürünü çok büyük bir taleple karşılaşıyor. Ancak iPhone söz konusu oldu mu her yeni modelde rekorlar kırılıyor. iPhone 5, rekorlarla yetinmediği gibi, çılgınlıklara da neden oluyor. Danimarka’daki ‘en küçük penisli erkeğe bedava iPho
iPhone 5 elde edebilmek için saatlerce sırada beklemeyi göze almanın, hatta sokaklarda uyumanın çok külfetli olduğunu düşünenler bir kez daha düşünsün. Bazıları, kendilerini komik duruma düşürmekten çekinmeden bedava iPhone 5 kazanmayı göze alabiliyor.
 
Danimarka’nın Singlesex.dk adlı çöpçatanlık sitesi, dikkatleri üzerine toplamak için sıra dışı bir reklam kampanyası başlattı. Sitenin 45  yaşındaki sahibi Morten Fabricius, bedava iPhone 5 kazanmak isteyen erkeklerden ‘penislerinin fotoğraflarını çekip göndermelerini’ istedi. En küçük penis, yarışmada bedava iPhone 5’in sahibi olacak.
 
“ERKEKLİK TAKINTISINI BİR KENARA KOYUN” 
 
Fabricius, yarışmayla amaçladığı şeyin erkekleri zor duruma düşürmek değil, ‘doğal hallerinden çekinmenin anlamsız olduğunu göstermek olduğunu’ belirtti.
 
AFP haber ajansına başlattığ kampanya hakkında açıklama yapan Fabricius, “Erkeklerin en çok önem verdiği konuda yarışma düzenliyoruz. Dışarıda erkekliğin büyük penise sahip olmak olduğunu düşünenler var... Sanki her şey daha büyük, büyük, büyük olmalıymış gibi. Medya, insanları oldukları gibi görünmekten o kadar fazla korkutuyor ki, bu şaşkınlık verici” dedi.
 
Şu ana kadar ellerine yedi fotoğraf ulaştığını ifade eden Fabricius, katılımın artacağından emin. Gönderilen fotoğraflar üzerinde sitenin kadın üyelerinin de ayrıca puanlama yapacağı belirtildi. (EAK)

Ntvmsnbc
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com