En Sağlam Destek!

En Sağlam Destek!
Camia içindeki çekişmeler yüzünden mali polisin kulübü basmasına kadar varan çok büyük sorunlar yaşayan Bursaspor'da taraftarın sabrı taştı!

Ertuğrul Sağlam'ın "yeniden yapılanma şart. Yapılmayacaksa ben yokum" şeklindeki açık restinin ardından harekete geçen yeşil beyazlı taraftarlar, yönetimi ve camiayı barışa ve sükunete çağırdı.

Bursasporlu taraftarların internetteki buluşma noktası olan Bursasporum.com'da yayınlanan bildiride, Bursaspor Yönetimi'ne olan şükran borçları dile getirildi ancak eleştiriler de birbirini izledi. Yönetim içi çekişmelerin artık mali polisin kulübü basmasına kadar varan inanılmaz olaylara varmasından duyulan rahatsızlığın dile getirildiği bildiride "Haftalardır yaşanan camia içerisindeki güçlerin çarpışması ve yönetimsel kaos sonucu belki de ikinci kez üst üste gelecek olan bir şampiyonluktan olmak üzereyiz" denildi.

Kulübün önde gelen isimlerinin arasında yaşanan çekişmelerin; kulübe mali polisi gönderip itibarının zedelenmesine varan utanç verici bir tabloya dönüştüğü vurgulanarak "Bu tablodan biz taraftarlar ciddi şekilde rahatsız olurken, bu işin mutfağında olan teknik kadromuz ve futbolcularımız nasıl rahatsız olmasın?" ifadesi kullanıldı.

Bildiri, "Bursaspor hiç bir kurum veya kişinin çiftliği değildir! Hiç kimse, Bursaspor ismini kendi kişisel çıkarları ve ihtirasları için kullanamaz, geleceğini heba edemez! Bu işin sorumluluğunu taşıyanlar, kulübümüzü yaşadığı yönetimsel kaostan bir an önce çıkartıp Bursaspor markasını Ertuğrul Hocamız'ın işaret ettiği gibi daha ileri seviyeye taşımalılar. Yoksa, camianın yıllardır üzerinde birleştiği tek isim olan Ertuğrul Sağlam da kaybedilirse, bu işin başındakiler bu vebalin altında ezilirler." sözleriyle Ertuğrul Sağlam'a tam destek verilmesiyle sona erdi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com