Endişeli bekleyiş

Endişeli bekleyiş
SURİYE'nin, hava sahasını ihlal ettiği iddiasıyla düşürdüğü Türk Hava Kuvvetleri'ne ait RF- 4E tipi keşif uçağındaki pilotlardan Yüzbaşı Gökhan Ertan'ın Malatya'daki ailesi endişeli bekleyiş içinde.
Düşürülen uçaktaki Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan'ın, Hava Lojmanları'nda oturan eşi ve 5 yaşındaki çocuğu ile Turgut Özal Mahallesi'nde oturan anne- babası endişe içinde arama- kurtarma çalışmalarından gelecek haberi bekliyor. Pilot yüzbaşının daha önce Erkan Erton olan adını, mahkeme kararıyla Gökhan Ertan olarak değiştirdiği belirtildi.
 
Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan'ın baba evi yakınlarının akınına uğradı. Yakınları ve komşularıyla televizyondan sürekli haberleri izleyen, kulağı gelecek bir haber için telefonda olan baba Ali Erton, olayın üzerinden 24 saat geçtiğini, hala kendilerine yeterli bilgi verilmediğini söyledi. Ali Erton, "Sürekli haberleri takip ediyoruz. Uçağın Suriye tarafından düşüldüğünü öğrendik. Ama çocuğumuzun akıbeti hakkında henüz bir bilgimiz yok" dedi.
 
Yakınları da Yüzbaşı Gökthan Ertan'ın görevinde çok başarılı bir pilot olduğunu ve sağ salim bulunması için dua ettiklerini söylediler.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com