Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Ardahan'da

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Ardahan'da
Bakan Yıldız: "İsmini açıklamayayım CHP'den bir milletvekili arkadaşımız, 'Ben CHP milletvekiliyim. CHP'ye oy verdim ve CHP'den de seçildim ama siz bu işi daha iyi yapıyorsunuz' dedi bana geçenlerde. Bu hatırla gönülle olacak bir iş de

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "İsmini açıklamayayım CHP'den bir milletvekili arkadaşımız, 'Ben CHP milletvekiliyim. CHP'ye oy verdim ve CHP'den de seçildim ama siz bu işi daha iyi yapıyorsunuz' dedi bana geçenlerde. Bu hatırla gönülle olacak bir iş değil ancak icraatla olacak bir iş" dedi.

Bakan Yıldız, kentte bir düğün salonunda düzenlenen "AK Parti Ardahan ve İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı"nda yaptığı konuşmada, kazanmaktan başka bir alternatiflerinin bulunmadığı bir seçim dönemine girdiklerini söyledi.

Şu anda Türkiye üzerinde büyük bir oyun oynandığını dile getiren Yıldız, AK Parti ile Türkiye'nin istikrarının eş anlamlı hale geldiğini belirterek, "AK Parti ile ilgili yapacaklarımız, Türkiye ile ilgili yapacaklarımızdır. Bunun böyle bilinmesinde büyük bir fayda var. Kimse kimsenin kara kaşına, kara gözüne oy vermez" diye konuştu.

Yıldız, AK Parti'nin doğru yaptıkça güçlendiğini, güçlendikçe daha çok doğru yapma kabiliyet ve kapasitesine ulaştığını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Her üç seçmenden bir tanesinin AK Parti dediği dönemden, her iki seçmenden bir tanesinin AK Parti dediği döneme geldik. Evet ama bu yetmez. Çünkü şu anda Türkiye'de en son yaptırdığımız anketlerde yüzde 50 vatandaşımız diyor ki 'Ben AK Parti'yi tercih ettim ve AK Parti'nin yönetmesini istiyorum.' Diğer yüzde 50 vatandaşımız da diyor ki 'Ben AK Parti'yi tercih etmedim.' Ancak bunların yüzde 23'ü AK Parti'nin idare etmesini ve hükümet olmasını istiyorlar. Burası çok önemli. 'Ben tercihimi AK Parti'ye yapmadım ama bu ülkeyi AK Parti'nin, bu kadroların yönetmesini istiyorum' diyorlar. İsmini açıklamayayım CHP'den bir milletvekili arkadaşımız, 'Ben CHP milletvekiliyim. CHP'ye oy verdim ve CHP'den de seçildim ama siz bu işi daha iyi yapıyorsunuz' dedi bana geçenlerde. Bu hatırla gönülle olacak bir iş değil ancak icraatla olacak bir iş."

- "Şapka düştü, kel göründü"

17 Aralık'ta yapılan operasyonun yolsuzluk adı altında başlatılıp, iktidardan indirmeyle alakalı geniş bir yapılanma olduğunu belirten Yıldız, bunun herkes tarafından bilinmesini istedi.

Masum gerekçelerin arkasında kirli emellerin olduğunu vatandaşların gördüğünü vurgulayan Yıldız, "Şapka düştü, kel göründü. Kesinlikle başka bir şeyin arkasına sığınmamak lazım. Yolsuzluk mu diyorsunuz, 11 yıldan beri karşısındayız. İktidarımızdan bu tarafa karşısındayız" ifadelerini kullandı.

"Baktılar ki AK Parti yıkılmıyor, baktılar ki anketler öyle göstermiyor, 'Bizim amacımız zaten AK Parti değil' dediler. Nedir sizin amacınız? 'Ufak bir ayrıntı' dediler. 'Başbakan değişse olur mu?' Buna sen mi karar vereceksin kardeşim" diyen Yıldız, "Buna her zaman olduğu gibi halkımızın teveccühü ve oyları karar verir. Biz başta ne başbakanımızdan ne de AK Parti'den vazgeçeriz. Bunun böyle bilinmesi lazım. Yurt dışından herhangi bir vesayetle herhangi birinin gücüyle herhangi bir ülkenin desteğiyle hangi amaçla olursa olsun Türkiye'deki istikrarın bozulmasına hiçbir şekilde müsaade etmeyiz" şeklinde konuştu.

Bakan Yıldız'ın konuşmasının ardından AK Parti'nin Ardahan, Çıldır, Damal, Hanak, Posof ve Göle ilçelerinin belediye başkan adayları tanıtıldı.

Muhabir: Günay Nuh
Yayınlayan: Yücel Velioğlu

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com