Engelli küçük futbolculara destek

Engelli küçük futbolculara destek
Bilecik'te düzenlenen, '23 Nisanı Engelsiz Kutlayalım Futbol Şenliği'ne katılan Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, engelli futbolcuların gönlünü fethetti.

Edebali Stadyumu'nda düzenlenen etkinliğe Bilecik Valisi Musa Çolak, Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lütfü Doyuk, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Türkiye Futbol Federasyonu 'Herkes İçin Futbol' Bursa Bölge Sorumlusu Sinan Gül, Kütahya, Yalova, Eskişehir ve Bilecik merkez ile Bozüyük ilçesinde bulunan engelli öğrencilerin eğitim gördüğü ilköğretim ve iş okullarındaki öğrenciler katıldı.
Vali Çolak, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'a Bilecik'teki etkinliğe destek verdiği için plaket verdi. . Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, turnuvayı düzenleyen herkese teşekkür ettiğini belirterek: “Sporu toplumumuzun her kesimine sevdirme adına üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışıyoruz. Bundan sonra daha fazlasını yerine getirmek için gerekli çabayı göstereceğiz” dedi.
Engelli öğrencilerle birlikte fotoğraf çektiren Sağlam, futbol müsabakalarının açılışını yapıp, engelli futbolculara taktikler verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com