Engelsiz gösteri maçının galibi 'Engelliler'!

Engelsiz gösteri maçının galibi 'Engelliler'!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Özürlüler Müdürlüğü (İSÖM) “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” haftasında düzenlediği “Engelsiz Gösteri Maçı” büyük ilgi gördü.
İBB Özürlüler Müdürlüğü, engelli bireylerin sosyal hayata katılması ve bağımsız bir hayat yaşaması için sosyal aktiviteler düzenliyor.
 
Engellilik konusunda sosyal duyarlılığın artması amacıyla ve engelli bireylere destek amacıyla “Yıldızlar Karması ile Engelliler Karması” arasında özel bir gösteri maçı düzenlendi. 
 
İSÖM Yıldızlar Gösteri Maçına İBB Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Dr. Muzaffer Saraç, İBB Özürlüler Müdürü Bekir Köksal, Sağlık A.Ş Genel Müdürü Dinçer Çetintaş, Türkiye Özel Sporcular Derneği (TÖSSED) Koordinatörü Melih Gürel katıldı. Ayrıca Kanal7 Haber Spikeri Erhan Çelik, Ünlü Komedyen Yavuz Seçkin, Eski Milli Futbolcu Saffet Sancaklı ve 200 sporsever katıldı.

ENGELSİZ GÖSTERİ MAÇININ GALİBİ ENGELLİLER 
 
200 sporseverin katıldığı Engelsiz Gösteri Maçında Yıldızlar ile Engelli futbolcular karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen ve büyük bir çekişmeye sahne olan maçı 4-3 kazanan engelli sporcular izleyicilere büyük keyif ve heyecan yaşattı. 
 
Engelli bireylere her fırsatta ve proje de destek olan ünlü komedyen Yavuz Seçkin; “Engelleri hep birlikte aşıyoruz. Çok keyifli bir gün oldu. Elimden geldiğince güzel sosyal projelere katılmaya çalışıyorum. Herkese teşekkür ediyorum” dedi. 
 
İBB Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Dr. Muzaffer Saraç, “Engelsiz Gösteri Maçının” ardında programa katılan ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Saraç, Engellilik konusunda göstermiş oldukları duyarlılık dolayısıyla Yıldızlar ve Engelliler Karmasına Plaket ve çiçek takdim etti. (DSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com