Enrique Iglesias İstanbul'u salladı

Enrique Iglesias İstanbul'u salladı
Dünyaca ünlü star Enrique Iglesias'ın İstanbul konserine 15 bin müziksever katıldı.

Albümleriyle dünya çapında 70 milyondan fazla satış grafiği yakalayan ve sahip olduğu onlarca Grammy ile milyonlarca müziksever kalbini fetheden Enrique Iglesias, muhteşem sahne şovları ve olağanüstü performansı ile Collezione'nin sponsorluğuyla İstanbul Küçükçiftlik Park'ta sevenleriyle buluştu.

ÖDÜL REKORTMENİ

Konser alanına saatler öncesinden gelen Enrique Iglesias hayranlarının yaklaşık 3 kilometre uzunluğunda kuyruklar oluşturduğu görüldü. Türkiye'nin ilk yabancı müzik istasyonu Metro FM dinleyicilerinin yakından takip ettiği, sahip olduğu yüzlerce ödül ile "Ödül rekortmeni" olarak tanımlanan sanatçı, Hero , Tired of Being Sorry, Taking Back My Love, Heartbeat, Bailamos gibi sayısız şarkısını İstanbullu müzikseverlere söyledi.

HAYRANLARINI COŞTURDU

Sanatçının sahnede sergilediği atmosfer de, Enrique'yi hayranlarını coşturdu. Her performansında hayranlarını şaşırtacak bir sürpriz yapan Iglesias'ın, İstanbul konserinde alanı dolduran 15 bin müziksever arasından 2 İranlı erkek hayranını sahneye alarak "Somebody's me" şarkısını beraber söyledi. Ünlü sanatçı, ''Hero'' şarkısında ise, bir kadın izleyicisini sahneye alıp, sarılarak dans etti. Konser öncesinde Ozan Çolakoğlu DJ kabinine geçtiği gecede sadece Collezione talihlisi 10 kişi kulise girerek Enrique ile fotograf çektirdi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com