Erbakan 50 Gün Sonra Kameraların Karşısında!

Erbakan 50 Gün Sonra Kameraların Karşısında!
Necmettin Erbakan, hastane odasında kurmaylarıyla bir araya geldi..

Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan, bir süredir tedavi gördüğü Ankara Güven Hastanesi'nde, seçim çalışmaları hakkında bilgi almak üzere parti kurmaylarıyla bir araya geldi.

Erbakan'ın hastaneye yattıktan sonraki ilk görüntülerinin basına yansıdığı toplantıda, Saadet Partisi Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kamalak, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, Tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağda ve GİK Üyesi Özel Kalem Müdürü Mehmet Karaman da hazır bulundu.


Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan, 3 Ocak Pazartesi günü ayağında daha önceden var olan bir rahatsızlık nedeniyle gece geç saatlerde Güven Hastanesi'ne kaldırıldı ve ciddi bir sağlık durumunun olmadığı belirtildi. Ancak 50 gündür hastanede gözetim altında tutulan ve ziyaretine gelen kimsenin yanına girmesine izin verilmeyen Erbakan'ın sağlık durumunun iyi olmadığı, felç geçirdiği iddiaları gündeme gelmişti. Necmettin Erbakan bu karelerle 50 gün sonra basına ilk fotoğrafını verdi.

 


 

TÜRKİYE İÇİN TARİHİ SEÇİM

Toplantıda, seçim hazırlıklarının ele alındığı bildirilirken Erbakan, kamuoyuna ve partililere bazı mesajlar gönderdi. "İnşallah milletimiz ve insanlık Saadet Partisi vasıtasıyla en kısa zamanda kurtuluşa kavuşacaktır" diyen Erbakan, 12 Haziran'da yapılması planlanan Genel Seçimin Türkiye için tarihi bir öneme sahip olduğunu vurguladı.

Bu tarihi seçim öncesi Milli Görüş camiasına büyük sorumluluk düştüğünü ifade eden Erbakan, bütün partilileri Saadet Partisi iktidarı için bütün güçleriyle çalışmaya davet etti. Erbakan, toplantıdaki konuşmasında şunları söyledi:

"Hepinizi hürmetle ve muhabbetle selamlıyorum. Kıymetli mesai arkadaşlarıma yaptıkları bu gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah milletimiz ve insanlık Saadet Partisi vasıtasıyla en kısa zamanda kurtuluşa kavuşacaktır. Hepinizin dualarını bekliyorum, Allah'a emanet olun."

51 AKADEMİSYEN KATILDI

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcılarından Kamalak da görüşmede, Erbakan'a siyasi faaliyetlerle ilgili bilgi verdiklerini belirterek, seçim çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini kaydetti.

En son akademisyenlerle bir araya geldiklerini bildiren Kamalak, şöyle konuştu:

"Toplantıya 51 akademisyen katıldı. Çok değerli akademisyenlerimizin ülke meseleleri ve seçimlerle ilgili görüş ve düşüncelerini aldık. Oldukça faydalı bir toplantı yaptık.

Bunun yanı sıra parti bünyesinde seçim çalışmaları kapsamında beş ayrı komisyon oluşturduk. Bu komisyonlar, ekonomi, işsizlik, yoksulluk, demokratikleşme gibi temel konularda raporlarını hazırlıyor. İnşallah bir daha ki toplantımızda hazırladığımız raporları zat-ı alinizle paylaşacağız."

Diğer Genel Başkan Yardımcıları da kendi birimleriyle ilgili çalışmalar hakkında Erbakan'ı bilgilendirdi. Erbakan ise yapılan çalışmalardan dolayı toplantıya katılanlara teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com